REKLAMA

Národní památkový ústav nabízí přednáškové cykly

 

Přednášky jsou nejjednodušší a nejpřístupnější formou, jak širokou veřejnost seznámit s nejnovějšími objevy a tendencemi z oboru. Pracoviště Národního památkového ústavu proto každoročně připravují jednotlivé přednášky i přednáškové cykly na téma památky a památková péče.

 

V roce 2017 připravilo generální ředitelství cyklus přednášek věnovaných krajině jako kulturnímu i přírodnímu dědictví. Druhým rokem pokračují Hovory s kastelány, při nichž budou představeny vybrané hrady a zámky, zajímavosti z historie i osobní příběhy osobami nejpovolanějšími, správci památek.

 

Přednášky se konají nejen v informačním centru NPÚ v Praze 1 (Na Perštýně 12), ale také v Českých Budějovicích, Brně, Ústí nad Labem, Josefově a Kroměříži.

 

Přehled přednášek pro veřejnost najdete zde.

 

Foto: NPÚ

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Středa Čtvrtek Pátek
Dešťové přeháňky
16°C /12°C
Oblačno
17°C /10°C
Oblačno
18°C /9°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace