REKLAMA

Národní týden trénování paměti / 14. - 20. března / SEZNAM AKCÍ

 

V rámci celosvětové akce "Týden uvědomění si mozku" (Brain Awareness Week), který od roku 1996 pořádá organizace Dana Alliance for the Brain (www.dana.org) V tomto březnovém týdnu (14. - 20. 3. 2016) se veřejnost dozvídá o výsledcích výzkumu mozku srozumitelnou formou prostřednictvím stovek akcí. Ty jsou pořádány vědeckými institucemi, které se výzkumu mozku věnují, případně institucemi, které výsledky výzkumu aplikují v praxi.

 

Příští akce BAW se bude konat v tomto termínu:

13. - 19. 3. 2017

Cílem NÁRODNÍHO TÝDNE TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI je přesvědčit nejen seniorskou populaci, že si ještě docela slušně pamatuje, když jí někdo poradí, jak na to. Trénování paměti je efektivní nástroj proti mentální deterioraci, a zároveň rychlá cesta ke zvýšení sebevědomí.

 

Následující seznam 301 OSVĚTOVÝCH PŘEDNÁŠEK je určen převážně veřejnosti. Všechny přednášky se konají ZDARMA. V některých případech jsou akce určeny jen pro pozvané účastníky, což je v přehledu uvedeno. Při některých z těchto akcí je možno se na místě přihlásit do kurzů trénování paměti.

 

Podrobný seznam přednášek naleznete ZDE.

 

 

Zdroj: Česká společnost pro trénování paměti a mozkový jogging (TK,kráceno,14.3.2016)
(Publikováno 14. března 2016)

 

 

 

 

 

 

 

 

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Pondělí Úterý Středa
Zataženo
0°C /-3°C
Oblačno
2°C /-3°C
Oblačno
1°C /-3°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace