REKLAMA

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - program U3V ve Vsetíně, Uherském Hradišti a KroměřížiUniverzita třetího věku (U3V) je vzdělávací program realizovaný v rámci celoživotního vzdělávání, určený pro zájemce od 50 let věku, případně i mladším občanům pobírajícím různé formy důchodu, jako např. invalidní důchod. Jedná se o výhradně zájmové studium, není orientováno na kvalifikační vzdělávání.


U3V je koncipována jako dvouletý program, který tvoří cykly přednášek případně praktických cvičení z různých vědných oborů. V nabídce je výuka práce s počítačem, s digitální fotografií, přednášky z oblasti společenských věd, kultury a umění, zdravotnictví, technologií a také umělecká tvorba ve výtvarném ateliéru. U3V na UTB ve Zlíně je organizována rektorátem, výuka probíhá ve Zlíně, v Uherském Hradišti a ve spolupráci s partnerskými organizacemi také na detašovaných pracovištích U3V ve Vsetíně a v Kroměříži.


Podmínky studia:

Ke studiu mohou být přijati především zájemci seniorského věku (bez omezení), nebo také osoby pobírající invalidní důchod, od 1.5. 2009 také zájemci od 50 let věku.

Průběh studia:
září/říjen - květen/červen (nejsou zohledňovány prázdniny základních a středních škol). Studium se zahajuje slavnostním imatrikulačním ceremoniálem, ukončuje se předáváním "Osvědčení o absolvování studia U3V" (po 2 letech studia).

Způsob výuky:
Výuka probíhá 1 x za 14 dnů, od 14:00 do 16:00 hod. v posluchárnách UTB ve Zlíně, převažně formou přednášek, případně seminářů nebo cvičení (výuka PC, ateliérová tvorba). V dalších městech probíhá výuka v prostorách Fakulty logistiky a krizového řízení UTB v Uherském Hradišti, Knihovny Kroměřížska v Kroměříži a Střední průmyslové školy strojnické ve Vsetíně dle samostatných rozvrhů.Studium U3V v Uherském Hradišti (FLKŘ UTB):

- cyklus přednášek Základy teorie státu a práva

- jazyková výuka Angličtina 50+

www.utb.cz/flkr/

Přihláška ke studiu U3V na FLKŘ v Uh.Hradišti

Přihláška ke studiu U3V na FLKŘ v Uh.Hradišti

Pokyny k přihlášce U3V v Uh.Hradišti

 

Studium U3V ve Vsetíně (SPŠS Vsetín):

- cyklus přednášek Psychologie a Trénink paměti

- cyklus praktických cvičení Základy práce s počítačem

http://www.spssvsetin.cz/u3v.htm,

Obsah výuky: U3V ve Vsetíně

Přihláška: PrihlaskaU3V-vsetin2014.pdfStudium U3V v Kroměříži (Knihovna Kroměřížska):

http://www.knihkm.cz/univerzita-iii-veku.html


Zdroj: www.utb.cz
(Publikováno 22. srpna 2014)

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Pondělí Úterý Středa
Zataženo
0°C /-3°C
Oblačno
2°C /-3°C
Oblačno
1°C /-3°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace