REKLAMA

Mezi studenty Univerzity T. Bati jsou i seniořiJednou z významných činností Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně je existence Univerzity třetího věku. Pro seniory, kteří mají chuť se dále vzdělávat, byly otevřeny kurzy zaměřené na počítačovou gramotnost, a to včetně internetu a informačních médií. Další z cyklů je zaměřen na základy teorie státu a práva a politologie. Pro zájemce o historii a architekturu je určen Fenomén Zlín, který se nevyhýbá ani problematice současnosti tohoto krajského města. Posledním z cyklů je Duševní rozvoj a zdraví člověka, který má frekventantům usnadnit správně se orientovat v současném světě. Již druhými ročníky pokračují kurzy Výtvarné umění včetně ateliérových praktik, Počítače v praxi, Zdravá výživa, Archeologie a etnologie, Internet a informační média a cyklus Člověk a společnost.

 

Studentka zlínské U3V Ludmila Škrabalová, která si vybrala společenské vědy, se může studiu věnovat až v seniorském věku, navíc pracuje jako prodavačka cukrovinek.

 

Alena Kučerová (publikováno 18. února 2009)

Foto autor

>>zpět
Předpověď počasí
Úterý Středa Čtvrtek
Oblačno
3°C /-6°C
Polojasno
4°C /-6°C
Polojasno
5°C /-4°C

REKLAMA
Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace