REKLAMA

Den celoživotního vzdělávání na Univerzitě Karlově / 16.4.


Univerzitě Karlově záleží i na jejích absolventech – přijďte se o tom přesvědčit a dozvědět se, jaké možnosti univerzita a její fakulty pro své absolventy nabízejí. Představíme vám širokou nabídkou vzdělávacích programů zájmových i profesních (pro lékaře, právníky, učitele, děti…), určených pro občany ČR i pro cizince či s možnostmi vzdělávání prostřednictvím internetu. Seznámíme vás i se vzdělávacími, kulturními a společenskými událostmi, které průběžně připravujeme pro naše absolventy. Pro všechny návštěvníky je v průběhu celého dne připraven bohatý doprovodný program.


Datum: 16. dubna 2016


Čas: 10–16 hod

Místo: Karolinum, Ovocný trh 3, Praha 1 – Staré MěstoVSTUP ZDARMA


Přednášky hlavního programuPřednáškový cyklus o Karlu IV.

V rámci oslav letošního výročí 700 let narození císaře a zakladatele naší univerzity Karla IV. jsme jako součást programu připravili tři přednášky významných odborníků na život a dobu Karla IV. Ostatní akce spojené s oslavami naleznete na stránce www.karel700.cuni.cz.

10.00–11.40
Karel IV. jako fundátor
prof. PhDr. Ing. Jan Royt, Ph.D., Císařský sál

12.30–13.10

Karel IV., císař a český král, vizionář a zakladatel
prof. PhDr. Jiří Kuthan, DrSc., Císařský sál

15.40–16.15
Karlovské jubileum v roce 1978 jako virtuální souboj studené války
doc. Mgr. Jaroslav Šebek, Ph.D., Císařský sál

 

Beseda s významnými absolventy UK
13.15–13.50, Císařský sál
Na letošní besedu se zajímavými absolventy UK jsme pozvali Mgr. Terezu Bufkovou, absolventku Pedagogické fakulty UK, kterou můžete díky jejímu tanečnímu umění znát např. z pořadu StarDance a Mgr. Jakuba Kamberského, publicistu a moderátora, absolventa Filozofické fakulty UK, který je jasným důkazem toho, že i s handicapem lze na UK studovat a věnovat se i profesně tomu, co máte rádi.

 

 

Zdroj: Univerzita Karlova

(Publikováno 24. března 2016)

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Pondělí Úterý Středa
Déšť
9°C /4°C
Oblačno
8°C /-1°C
Oblačno
10°C /0°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace