REKLAMA

Polytechnická univerzita Jihlava / U3V 2016/2017


Přihlásit ke studiu na U3V se lze pouze písemně prostřednictvím přihlášky. Telefonické přihlášení nebo zamluvení není možné. Formulář přihlášky je možné vyzvednout v kanceláři U3V v průběhu přijímacího řízení.Přijímací řízení U3V pro akademický rok 2016/2017 bude zahájeno 1. 6. 2016.

Při velkém zájmu a splnění podmínek je pro přijetí rozhodující datum doručení přihlášky. O přijetí ke studiu budou zájemci informováni písemně zhruba 14 dní před zahájením výuky pozvánkou k zápisu. Účast na zápise je povinná. Ve výjimečných případech je možné se ze zápisu písemně, telefonicky nebo e-mailem omluvit a po překonání překážek, které zabraňovaly v účasti na zápise, se dodatečně zapsat. V případě nepřijetí z důvodu velkého zájmu o zvolený program budou zájemcům nabídnuty náhradní kurzy a termíny.

Termín zahájení výuky U3V v akademickém roce 2016/2017 pravděpodobně v týdnu od 10. 10. 2016, dle jednotlivých kurzů.

 

Zdroj: Polytechnická univerzita Jihlava

(Publikováno 16. března 2016)

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Sobota Neděle Pondělí
Oblačno
-2°C /-4°C
Sněhové přeháňky
-2°C /-4°C
Sněhové přeháňky
1°C /-2°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace