REKLAMA

Zabezpečte vaše počítače s použitím inovativních technologií Intel


Intel® PC Basic

...kurz základů práce s PC


Výukový program umožňuje uživatelům zvýšit svou informační gramotnost a získat dovednosti 21. století jak v oblasti technologické tak mediální gramotnosti.

Program uživateli PC vysvětluje prostřednictvím intuitivního menu a vizuálních ukázek jak zapnout počítač, uložit soubor, využít funkce pracovní plochy, poslat mail či pracovat s kancelářskými programy. Zároveň uživateli PC poskytuje základní rady jak se bezpečně pohybovat ve virtuálním světě a nenechat se nachytat riziky v sociálních síti.
Postup při instalaci výukového programu:


1.    Stáhněte si ZIP soubor ZDE (WIN 7)
2.    Rozbalte stažený soubor ve svém počítači
3.  Klikněte na soubor Start, program se pak automaticky naistaluje

 


•  Intel® Identity Protection Technology

...technologie zabezpečení vaší digitální identity

 

Technologie zvyšuje bezpečnost autentifikace uživatele při přístupu do banky, e-shopu či jiné služby pracující s Vaší elektronickou identitou. V podstatě nahrazuje doposud používané fyzické tokeny (“USB klíče”), které generují jednorázový kód pro přístup do elektronické služby. Identity Theft Protection tento přístupový kód nebo heslo zabezpečeně počítá na úrovni Vašeho počítače.•  Ultrabooky

… mobilní budoucnost

 

Ultrabooky jsou novou kategorií přenosných počítačů. Jsou navrženy tak, aby zajišťovaly maximální mobilitu. Vyznačují se až několikanásobně nižší hmostností než klasické notebook a mají mnohem delší výdrž baterie, která se může pohybovat až kolem 10hodin a přitom nabízí vysoký výpočetní výkon. V neposlední řadě Ultrabooky jsou vybavené vyspělými bezpečnostními technologiemi, které uživateli pomohou ochránit cenná data v případě ztráty nebo ukradení ultrabooku.
•  Technologie Intel® Core™ vPro™

 

Vestavěná možnost použití funkcí založených na hardwarové úrovni Vašeho počítače, které podporují úkony vzdálené správy a oprav počítače nezávisle na stavu či přítomnosti operačního systému.

 

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Sobota Neděle Pondělí
Dešťové přeháňky
7°C /1°C
Dešťové přeháňky
7°C /3°C
Dešťové přeháňky
8°C /5°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace