REKLAMA

Oslavte s turisty 100 let od vzniku republiky!

 

Projekt „100 let republiky, 130 let v pohybu“ nabídne od března 2017 do 28. října 2018 speciální turistický seriál, kterého se může zúčastnit každý. 100 výletů, 100 kulturních zážitků – to je ideální příležitost, jak stylově oslavit kulaté výročí od vzniku republiky, rozhýbat tělo, pobýt na čerstvém vzduchu a sejít se s přáteli. A nejen to. Turisté si na každé akci mohou zakoupit sběratelskou brožuru, do které obdrží z každého pochodu speciální razítko a samolepku z daného místa. Na žádné akci nebude chybět ani naše tombola „Stoleté losování“, ze které si šťastní výletníci odnesou pěkné ceny od partnerů projektu. Zároveň si Klub českých turistů připomíná 130 let od svého vzniku.

 

Vyvrcholení celého společného projektu proběhne 26. až 28. října 2018 v Praze, kdy budou připraveny trasy po celé Praze s možností návštěv vybraných muzeí, galerií a dalších památek zdarma.

 

Kalendář akcí najdete zde.

 

Foto: Pixabay.cz

 

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Středa Čtvrtek Pátek
Dešťové přeháňky
5°C /3°C
Oblačno
7°C /0°C
Zataženo
12°C /6°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace