REKLAMA

Nekupto to!


Už jsem se smířil s tím, že obchodníci rozvinuli Baťův trik od původních 9,90 Kč za pár bot až k 999 999 Kč za automobil. Chápu, za ty prachy limuzínu koupím, milión by nedal! Každá koruna dobrá, nejsem rozhazovačný.

 A mám rád slevy! Už jsem utratil desetitisíce za  zlevněné věci, které nepotřebuji. Ušetřil jsem tím tisíce, za které si mohu ve slevě koupit další zbytečnosti. Čím víc koupím, tím víc ušetřím! Jen nevím, kde ty ušetřené peníze jsou. A ani se nezabývám tím, jak je možné prodávat věci až s osmdesátiprocentní slevou. Bojím se totiž, že bych se dobral podezření, že prodejce je zloděj, který prodává kradené zboží. Nebo šílenec, který chce zkrachovat, a proto prodává za cenu nižší, než za jakou koupil. Nebo podvodník nabízející šmejd, na němž dost vydělá i po předstírané slevě.

Jsem člověk důvěřivý, věřím, že prodejci poskytující slevu mají sociální cítění. Aby zákazníkům udělali radost, utrhnou si od huby. Jako kosmetický salón nabízející neinvazivní, tudíž i bezbolestný lifting ochablých rysů obličeje. Vědí, že takový zákrok potřebují především lidé starší, odkázání na celoživotní úspory a důchod. Mladý a hezký jsem už byl, mladou a hezkou už s mojí penzí stejně neseženu, ale chtěl bych aspoň lépe vidět bez toho, abych si rukou zvedal víčka. Prosurfoval jsem na internetu všechna centra lékařské plastické chirurgie, ale pod dvacet tisíc jsem se nedostal. Bodejť by jo, doktor medicíny, studovaná zdravotní sestra, lokální anestezie, skalpel, šití, lůžko… to něco stojí. A potom na mně z jednoho slevomatoucího portálu vyběhla sleva z 25500 na 3999 Kč. Za hodinu  neinvazivního zákroku, bez krve a šití vstaneš a jdeš!  Sice ne hned, ale za šest měsíců budeš mít víčka skoro nad obočím. Nekup to, ušetříš 22 tisíc!

Koupil jsem. A po šesti měsících s víčky stále visícími přes řasy hledám na internetu slevu na zvednutí koutků, které mi kvůli zbytečně vyhozeným penězům spadly. Ani ušetřených 22 tisíc mi je nezvedlo. Ale mám program!Antonín Fischer


(Publikováno 10. února 2016)

 

 

Diskutujte toto téma na naší webové agoře!

 

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Úterý Středa Čtvrtek
Dešťové přeháňky
18°C /12°C
Dešťové přeháňky
15°C /9°C
Dešťové přeháňky
18°C /7°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace