REKLAMA

Všichni malí nakladatelé aneb Knihy nad Vltavou

 

V sobotu 17. a v neděli 18. 6. se od 10 do 20 hodin bude konat už sedmý knižní jarmark Knihex, který představí malá a menší nakladatelství a jejich produkci pod širým nebem na ostrově Štvanice v okolí Vily Štvanice.

 

Kromě toho, že na prodejním trhu budou mít své stánky nakladatelství Akademie výtvarných umění – NAVU, Atlantis, Baobab, běžíliška, Brody, Bylo nebylo, Cesta domů, Dauphin, DharmaGaia, Dynastie, FF UK, Fakulta umění a designu UJEP, GplusG, H+H, HOST, Knihovna Václava Havla, KudlaWerkstatt, Labyrint, Lipnik, Malvern, MartinaHam, Maťa, Meander, Mot, NAMU, NaPOLI, Národní filmový archiv, Nová beseda, OneHotBook, PageFive, Paper Jam, Paseka, Parapet Books, POP-PAP, ROE, 65. pole, Take Take Take, Triáda, UMPRUM, Upup?pop, Ústav pro českou literaturu, Uutěrky, Venkovské dílo, Verzone, wo-men či časopisy A2, Fotograf, H_aluze, Lógr, Plav, Psí víno, Sedmá generace, antikvariát Fryč a komiksový obchod No Ordinary Heroes, bude celý den probíhat také doprovodný program. Jednotlivá nakladatelství nabídnou své workshopy a budou prezentovat nové knihy.

 

Součástí Knihexu je i antikvární stánek, kam můžou lidé přinést knihy, které už nechtějí, a jiné si zase koupit. Přijede také minibibliobus Oskar Městské knihovny.

 

Tipy z doprovodného programu:

 

so 11.30–13.00 akvarelový workshop (POP-PAP)

so 13.00–15.00 knihvazačská dílna

so 15.00 dílna Každý bulí nad cibulí (Paseka)

so 16.00 dílna Knihomol (Hrajeme si jinak)

so 19.00 Recykliteratura (divadelní představení)

so 20.00 koncert Sundays on Clarendon Road ne 10.30 Sůl nad zlato (Buchty a loutky)

 

ne 15.00 dílna pro děti: Cestovní deník (DIY projekty)

ne 17.00 Ve stínu šumavských hvozdů (Divadlo Na Holou)

ne 18.00 křest komiksu Thea a Papouščí muž (Lipnik)

 

Knihex je místem setkání nakladatelů a čtenářů v příjemné atmosféře na břehu Vltavy, kde návštěvníci kromě prohlížení a nakupování knih můžou zabavit sebe i své děti v uměleckých dílnách, poslechnout si dobrou hudbu, posedět, prostě strávit inspirativní víkend.

 

Zdroj: Knihex

 

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Středa Čtvrtek Pátek
Zataženo
11°C /5°C
Dešťové přeháňky
11°C /6°C
Zataženo
11°C /7°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace