REKLAMA

Jeden německý život - zpověď osobní sekretářky Josepha Goebbelse

 

Ačkoli se Brunhilde Pomsel vždy popisovala jen jako vedlejší postava, zcela bez zájmu o politiku, přesto se dostala blíže než kdokoliv jiný - z dnes žijících - k jednomu z nejhorších zločinců ve světových dějinách. Pracovala jako sekretářka nacistického ministra propagandy Josepha Goebbelse. Svou zpověď před kamerou natočila ve věku 105 let .

 

V dnešní době, mnoho lidí předpokládá, že nebezpečí války a fašismu jsou již dávno překonána. Brunhildě Pomsel je jasné, že to tak není. Jeden německý život nutí diváky zeptat se sebe samých, co by udělali a zda by obětovali případné morální zásady, pro rozvoj vlastní kariéry. Její mimořádná biografie a jedinečná osobní cesta do minulosti vzbuzují znepokojující a nadčasové otázky: Už jsme se posunuli, nebo máme stále nejasnosti o naší vlastní morálce a lidskosti, a co je důležitější: Kde si stojím já ohledně těchto principů?

 

 

Hrají: Brunhilde Pomsel • Režie: Christian Krönes, Olaf S. Müller

 

Středa 3. 5. 2017 v 15:30 h, kino Dlabačov (kino senior)

 

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Středa Čtvrtek Pátek
Dešťové přeháňky
16°C /12°C
Oblačno
17°C /10°C
Oblačno
18°C /9°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace