REKLAMA

Fanoušci v Evropě jim tleskali, zatímco na jejich přátele doma padaly bombyMenu věnované tipům z festivalu Jeden svět, který se rozjíždí do regionůSmyslem denních menu je odkazovat na zajímavé komentáře a reportáže ze zahraničních novina a časopisů – tak proč výjimečně neodkazovat na filmy?

Ve středu večer totiž skončila pražská část festivalu dokumentárních filmů Jeden svět. K českým divákům každým rokem přibližuje témata, která hýbou světem, ovšem do zdejších médií pronikají jen výjimečně. A protože se nyní festival přesouvá do 32 dalších českých měst, a navíc není vůbec těžké dokumenty najít a koupit na internetu, nabízím několik krátkých upoutávek na filmy, jež byste si neměli nechat ujít.

...
Pokračování článku naleznete ZDE.Tomáš Lindner


Převzato z www.respekt.cz
(Publikováno se svolením vydavatele 18. března 2016)

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Středa Čtvrtek Pátek
Polojasno
2°C /-2°C
Dešťové přeháňky
4°C /-1°C
Dešťové přeháňky
4°C /-1°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace