REKLAMA

Nová třígenerační komedie v Divadle U Valšů!


V Londýně žije nesmělý Leonard po rozvodu se svou pubertální dcerou a s veselým otcem. Toho by rád umístil do domova důchodců, jenže pro jeho svéráznou povahu ho nikde nechtějí. Leonard, aby si přivydělal, píše tajně knihu pod ženským pseudonymem. Všechno se ale nečekaně zamotá, když se půvabná nakladatelka rozhodne knihu vydat…

 

Divadlo U Valšů představuje v premiéře situační komedii Polib tetičku aneb Nikdo není bez chyby uznávaného britského autora Simona Williamse. Ten pochází z herecké rodiny a sám se objevil na divadelních prknech v mnoha inscenacích, naposledy v londýnském West Endu, kde hrál ve hře Ohnivé vozy (Chariots of Fire) a v divadle Donmar ve hře Versailles. Napsal také dvě novely a sedm divadelních her.

Diváci se mohou v inscenaci v režii Jana Nováka těšit na Jana Čenského, Pavla Nového nebo Karla Vlčka, Miroslavu Pleštilovou a Elišku Jansovou nebo Hanu-Marii Marouškovou. První premiéra se koná v pondělí 12. října a druhá premiéra bude ve čtvrtek 15. října.

Více informací se dozvíte na stránkách www.divadlouvalsu.cz nebo na telefonu 222 333 512.

 

 

Zdroj: ŽIVOT 90
(Publikováno 9. října 2015)

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Čtvrtek Pátek Sobota
Dešťové přeháňky
8°C /3°C
Oblačno
7°C /2°C
Polojasno
8°C /-1°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace