REKLAMA

Kašpaři v červnu, červenci a srpnu divákům nabídnou svěží letní speciály

 

Divadelní spolek Kašpar se v létě tradičně vydává vstříc intenzivním zážitkům a setkávání se svými příznivci do různých koutů České republiky. Kromě domovské scény v Celetné zahraje také na hradech Seeberg a Kašperk či v Lomu u Tábora.

 

Letní program začíná 13. června třemi reprízami úspěšného představení Richard III. v Divadle v Celetné (13., 14., 16. 6. / 28., 29., 3. 8.), které se v zimě v programu už neobjeví. Speciální sezónní verze oblíbeného rodinného kusu Mikulášovy patálie – Mikulášovy prázdniny dostane v Celetné prostor 18. a 25. 6. a 26. 27. a 31. 8. Svérázná klučičí partička tentokrát zamíří na stanový tábor u břehů Loiry. V letošní sezóně se 20. června poprvé otevřou říční lázně Antonína Důry s molem i terasou pro návštěvníky, na náměstí přitáhne vůz kouzelník Arnoštek, napne provaz a představení Rozmarné léto může začít! Termíny představení: 20., 21., 22. 6. / 15., 16., 17., 19., 21., 22. a 23. 8. Speciálním dárkem pro diváky, kteří Rozmarné léto znají a milují, je Rozmarné léto – BONUS. Rozmarný bonus lze přirovnat k bonusům filmů na DVD. Obsahuje to, co původní příběh zatajil, vynechal či opomenul – skrytá tajemství, rozhovory šeptané i scény s hvězdičkou. Nechybí nové písně, kouzla a triky i historická fakta. Termíny představení: 23. a 24. 6. / 18., 19., 24. a 25. 8. Na konci června se na jeviště na čtyři večery (26. – 29. 6.) vrátí „uctivý remake“ Jonáš a tingl-tangl. Vyvěste fangle na tingl-tangle, protože Jonáš, Jonáš už je tu!

 

 

První venkovskou štací budou jihomoravské Němčičky, kde Kašpaři 19. 7. odehrají hořkou komedii jednoho z předních současných ruských dramatiků Ivana Vyrypajeva Iluze. Premiéru pod širým nebem bude mít Čechovův Višňový sad – v Brumově 21. a 22. 7., o den později na stejném místě děti i dospělé pobaví Mikulášovy prázdniny. Osobitou kulisu dramatu Othello od 25. do 27. 7. poskytne románský hrad Seeberg u Františkových Lázní. Mimořádně rovnou čtyři představení Kašpaři uvedou od 11. do 13. 8. na návsi malebné jihočeské vesničky Lom: Růže pro Algernon, hudební Chanson? Šanson! Othello a pohádku O políbeném drakovi.

 

Tradiční srpnové hostování divadelního spolku Kašpar na hradě Kašperk (2. – 6. 8.) se letos ponese ve znamení hned dvojí premiéry. Poprvé se hraje na hradním nádvoří a poprvé zájezdová verze Rozmarného léta! Diváky čeká výjimečný večer, během kterého zazní celkem 22 písní z inscenací Rozmarné léto i Rozmarný bonus, prošpikovaný texty mistra Vančury. Za příznivého počasí po představení následuje pozorování letní noční oblohy s astronomem!

 

Více informací o programu a vstupenkách: www.divadlovceletne.cz.

 

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Středa Čtvrtek Pátek
Dešťové přeháňky
5°C /3°C
Oblačno
7°C /0°C
Zataženo
12°C /6°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace