REKLAMA

Firma vybudovala celoplanetární galerii, muzeum i archiv - vše na jedné webové stránce


V novém Respektu 20/2015 najdete text o digitálním muzeu, které na internetu ve spolupráci se stovkami kamenných muzeí a galerií z celého světa buduje firma Google. Ačkoliv upozorňujeme i na možná rizika této převratné novinky, zážitek z návštěvy je bezesporu fascinující.

V ultravysokém rozlišení a v ohromujícím množství najdeme na jedné adrese umění z prestižních i méně známých galerií, historické dokumenty i street art. Díky technologii „street view“ si můžeme od počítače projít dvě stovky míst z celého světa, kde lidé projevili svoji kreativitu a vynalézavost.

Stránka - Google jí říká platforma a dává to při milionových počtech položek smysl - je rozdělena do tří sekcí: Divy světa, Historické okamžiky a Art Project....
Pokračování článku naleznete ZDE.


Silvie Lauder

 

 

Převzato z www.respekt.cz

(Publikováno se svolením vydavatele 11. května 2015)

 

 

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Sobota Neděle Pondělí
Oblačno
-2°C /-4°C
Sněhové přeháňky
-2°C /-4°C
Sněhové přeháňky
1°C /-2°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace