REKLAMA

Český rozhlas spustil nový webový přehrávač, nabízí řadu doprovodných služeb


„Náš webový přehrávač je v současnosti nejsofistikovanějším rozhlasovým přehrávačem na českém internetu,“ pochválil si ředitel Centra Nová média Českého rozhlasu Alexandr Pícha.

Nový internetový přehrávač s řadou doplňkových služeb spustil Český rozhlas. Kromě klasického přehrávání jednotlivých stanic tak bude nabízet mimo jiné audioarchiv, informace o pořadech a skladbách, vizuály či odkazy na webové profily. Rozšiřuje i možnosti vloženého přehrávače a usnadňuje navigaci mezi jednotlivými stanicemi veřejnoprávního média. Centrum Nová média ČRo už podle tiskového mluvčího Jiřího Hošny zároveň začalo pracovat na další verzi webového přehrávače, která v něm bude integrovat také videopřenosy ze studií živého vysílání stanic Českého rozhlasu.

...
Pokračování článku naleznete ZDE.

 


Lukáš Polák


Převzato z www.digizone.cz
(Publikováno se svolením vydavatele 15. dubna 2015)

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Středa Čtvrtek Pátek
Polojasno
15°C /2°C
Polojasno
20°C /5°C
Polojasno
21°C /8°C

REKLAMA
Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace