REKLAMA

Satelitní operátor freeSAT zahájil výměnu původních dekódovacích karet


Stejný krok provedla v minulosti i satelitní služba Skylink. Tento krok trval několik let a na jeho samotném konci bylo úplné odpojení systému CryptoWorks.Operátor satelitní služby freeSAT, společnost UPC DTH, zahájil výměnu starých dekódovacích karet se systémem CryptoWorks za novější ICE. Firma UPC o tom informovala na sociální síti Facebook. "Vážení zákazníci, v rámci zlepšení kvality služeb Vám v průběhu tohoto a dalších čtyř týdnů bude doručena nová smartkarta na výměnu za původní smartkartu se starší technologií kódování Cryptoworks, kterou poznáte podle čísla 0139… pod čárovým kódem. Zákazníci, kterých se výměna smartkaret týká, obdrží dopis s novou smartkartou," uvedla zákaznická podpora operátora na Facebooku.

...
Pokračování článku naleznete ZDE.


Lukáš Polák


Převzato z www.digizone.cz
(Publikováno se svolením vydavatele 25. března 2015)

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Sobota Neděle Pondělí
Oblačno
-2°C /-4°C
Sněhové přeháňky
-2°C /-4°C
Sněhové přeháňky
1°C /-2°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace