REKLAMA

Netflix dorazil do Česka. S nabídkou, kterou je klidně možné odmítnout


Česká verze globální videotéky toho zatím příliš mnoho nenabízí


Dlouholeté přání fanoušků zahraničních televizních seriálů se ve středu stalo skutkem: americká streamovací videotéka Netflix se po oznámení jejího ředitele Reeda Hastingse rozšířila z původních několika desítek zemí téměř do celého světa včetně Česka. Služba, od které si její provozovatelé kromě jiného slibují omezení internetového pirátství, za měsíční poplatek nabízí přístup ke stovkám filmů a seriálů. Nabídka se však stát od státu liší podle dojednaných licenčních podmínek. Jak vypadá ta česká?

Zatím poměrně bídně. Českým divákům nejsou na Netflixu k dispozici české titulky (anglické jsou ovšem dostupné u všech pořadů) a do češtiny zatím není lokalizované ani samotné webové prostředí.

 

 

O tom jak přidat české titulky do filmů v rámci služby Netflix si můžete přečíst ZDE.

 


...
Pokračování článku naleznete ZDE.Michal Zlatkovský


Převzato z www.respekt.cz
(Publikováno se svolením vydavatele 7. ledna 2015)

 

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Pátek Sobota Neděle
Polojasno
15°C /4°C
Polojasno
18°C /5°C
Polojasno
20°C /7°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace