REKLAMA

dTest: Chceme výhodnější energie


Zdá se vám, že platíte zbytečně vysoké faktury za elektřinu či plyn? Nejste spokojeni s podmínkami smlouvy se svým dodavatelem energií? Chtěli byste změnit dodavatele, ale připadá vám to příliš složité? Nevíte, komu můžete důvěřovat nebo jak získat výhodnější nabídku? Připojte se k naší hromadné změně dodavatelů elektřiny a plynu! Můžete ušetřit na výdajích za energie a zároveň nám pomoci zlepšit podmínky na trhu s energiemi v České republice. Do kampaně „Chci výhodnější energie“, kterou vyhlásila spotřebitelská organizace dTest, se do hromadné změny dodavatelů energií během týdne přihlásilo již skoro deset tisíc domácností.

„Hromadná změna dodavatele je založena na jednoduchém principu: čím více lidí se zapojí, tím silnější vyjednávací pozici společně mají, a tím lepší podmínky dodávek elektřiny a plynu mohou získat,“ uvádí Martin Černý, ředitel spotřebitelské organizace dTest.

Registrace je zcela nezávazná a bezplatná. Po ukončení této fáze proběhne v únoru 2016 online aukce, v níž bude vybrán dodavatel energií, který předloží nejlepší nabídku. Po aukci každý zaregistrovaný spotřebitel obdrží osobní nabídku s výpočtem možné úspory při změně dodavatele. Bude jen na něm, zda se ji rozhodne přijmout, nebo ne.

Kde získáte více informací?


Navštivte webové stránky:

ChciVyhodnejsiEnergie.cz


Zdroj:dTest.cz
(Publikováno 15. listopadu 2015)

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Neděle Pondělí Úterý
Polojasno
7°C /-5°C
Polojasno
12°C /0°C
Polojasno
13°C /2°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace