REKLAMA

Odvoz odpadu a stavební suti je nutné řešit v souldu se zákonem


Jednou z věcí, kterou je nutné vyřešit při rekonstrukci domu, je likvidace stavební suti a odpadu. Tento problém nelze brát na lehkou váhu, má svá pravidla, která je...

 


 

Jednou z věcí, kterou je nutné vyřešit při rekonstrukci domu, je likvidace stavební suti a odpadu. Tento problém nelze brát na lehkou váhu, má svá pravidla, která je potřeba dodržet. Nakládání s odpady se řídí zákonem, proto nestačí jen zajistit si nějaký kontejner k odvozu tohoto odpadu, ale musí být zajištěna i jeho likvidace v souladu se všemi předpisy. Vzhledem ke složitosti problému je nejlepší obrátit se na specializovanou firmu, která toto vše zařídí za vás. Jste-li z Prahy a okolí, můžete se spolehnout například na společnost Siegl, která je specialistou na odvoz suti a odpadu velkoobjemovými kontejnery.

Likvidace musí být v souladu se zákonem


Odpad všeho druhu je podle zákona nutné nejdříve roztřídit a poté nechat zrecyklovat vše, u čeho je to možné. Odpady se roztřídí na jednotlivé komodity a ty se pak dále zpracovávají. Stejně tak stavební suť se zrecykluje a vznikne z ní zásypový materiál. Toto je postup šetrný k životnímu prostředí, protože zůstane jen minimum odpadu určeného k uložení na skládku nebo likvidaci ve spalovně. O tom, že firma provedla danou likvidaci v souladu se zákonem, dostanete samozřejmě potvrzení. Bez něj byste se ostatně vystavovali riziku vysoké pokuty.

...
Pokračování čánku naleznete ZDE.Redakce Světa bydlení

Převzato z www.svet-bydleni.cz
(Publikováno se svolením vydavatele 27. července 2015)

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Pondělí Úterý Středa
Déšť
9°C /4°C
Oblačno
8°C /-1°C
Oblačno
10°C /0°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace