REKLAMA

Osud Receptáře na Primě je po smrti Přemka Podlahy nejistý


Na otázku, zdali Prima pořad ukončí a nebude už za Podlahu hledat náhradu, je v tuto chvíli předčasné odpovědět. Televize však spouští od března nový magazín Gondíci, s.r.o.Svět kutilů a zahrádkářů se už dva měsíce musí vyrovnávat se skutečností, že ho loni opustil jeho guru, moderátor Přemek Podlaha. Tato skutečnost trápí pochopitelně i televizi Prima, která Receptář vysílala. Jeho osud je bohužel v tuto chvíli nejistý, což naznačila i mluvčí mediální skupiny Marie Fianová. "Receptář je teď v jarní sezóně na obrazovce v reprízách jako pocta panu Podlahovi. Reprízujeme s ním ty nejlepší díly od roku 2010," uvedla Fianová. Co však bude poté, je otázkou. "Komentovat podzimní schéma je v tuto chvíli předčasné," doplnila mluvčí. Přemek Podlaha zemřel 23. prosince 2014 ve věku 76 let.

...
Pokračování článku naleznete ZDE.Lukáš Polák


Převzato z www.digizone.cz
(Publikováno se svolením vydavatele 20. února 2015)

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Sobota Neděle Pondělí
Oblačno
-2°C /-4°C
Sněhové přeháňky
-2°C /-4°C
Sněhové přeháňky
1°C /-2°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace