REKLAMA

Jak v zimě pečovat o palmy?


Palmy nepatří ke zcela nejchoulostivějším rostlinám, ale přece jen nepocházejí z našich klimatických podmínek. Zima tedy pro ně může být náročná.


Jak se o máme palmy v zimě starat? Na které palmy je potřeba si dát pozor? Jak udělat palmám radost? A proč některým palmám hnědnou listy? Na spoustu otázek o pěstování palem vám odpovíme.

 Jak se o palmy přes zimu starat

V zimních měsících je méně světla, proto určitě mírně omezíme zálivky rostlin. Přihnojovat začneme až s blížícím se jarem, ale můžeme už na konci ledna případně v polovině února.


Jak často palmy zalévat


Záleží na teplotě v místnosti, pokud je teplota 15 – 20 stupňů nebo chladněji, zaléváme jednou za tři neděle, pokud je v bytě 24 a více stupňů, zaléváme jednou týdně.

...

Pokračování článku naleznete ZDE.

 

Redakce Světa bydlení

 

Převzato z www.svet-bydleni.cz

(Publikováno se svolením vydavatele 31. prosince 2014)

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Pondělí Úterý Středa
Zataženo
0°C /-3°C
Oblačno
2°C /-3°C
Oblačno
1°C /-3°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace