REKLAMA

Seznamte se / Rodina hledá babičku

 

Nenašli jste babičku? Zkuste kategorii Dědeček hledá přátele
  « První  ‹ Předchozí  3  4  5  6  7  Další ›    Poslední »    
18.12.2017 host (Jablonec nad Nisou,Liberec)

Hledáme babičku Dobrý den, jsme rodina a nemáme funkční prarodiče (velké vzdálenosti). Potřebujeme občasné hlídání, ale také bychom rádi měli rodinnou přítelkyni, která by chtěla svůj čas využít aktivně a pomohla tím sobě i nám :-) Nabízíme přátelskou atmosféru a pohodu. Prvně se můžeme pouze sejít a vidět a pak se uvidí :-)

14.12.2017 host (Praha-východ)

Hledá se babička Svobodná maminka 41let hledá pro svoji dcerku 2 roky babičku (možno i s dědečkem), která ji bude mít ráda a vypomůže s občasným hlídáním :-) Jsme z Brandýsa nad Labem, tatínek se o dcerku vůbec nezajímá a nám je smutno a moc se těšíme :-)

12.12.2017 host (Tachov)

Hledáme babičku Dobrý den, mám dvě malé děti 2 a 4lete. Naše babičky nefungují, vůbec. Proto hledám hodnou paní, co by ukázala mým dětem, co to je, mít babičku. Jestli máte trochu času, chuť se seznámit a je vám třeba smutno, protože jste taky sama, budeme moc rádi, když se seznámíme.Můžeme i dojíždět, to není problém. Děkuji a hezký den.

06.12.2017 host (Hradec Králové)

Hledam babicku Touto cestou mlada rodina hleda babicku klidne i s dedeckem na seznameni a predevsim k nasim detem.mam 0e 3 deti do 6 let a moc bychom si prali vas poznat...dekuji za odpovedi

03.12.2017 host (Benešov,Praha-západ)

Hledáme babičku a dědu Hledáme babičku i s dědou nebo babičku samotnou pro vnoučata 2 roky dcera, 5 let syn. Bohužel, naši rodiče nefungují vůbec a nám je to líto kvůli plnohodnotnému rozvoji osobností našich dětí. Rádi bychom, aby naše děti zažily oboustranné obohacování se starší moudrou generací a budeme neskutečně potěšeni, když radost našich dětí bude hřát Vaše srdce.

29.11.2017 host (Praha 8,Praha 9)

Hledáme milující babičku Dobrý den, hledáme babičku,dědu pro své děti jsou male synovi jsou3 a dceři 2 . Manželova rodina bydlí az v Plzni a se mnou si osud zahraval . Jsme mlada rodina me je 20 a manželovi 29 ... Hledám babičku a rovnéz maminku kamarádku prostě někoho za kým bych přišla mohla se vypovídat a děti by někoho měli já mohu nabídnout srdce které vždy toužili po mamince a babičce pomoc s nákupem uklidem vyvencenim pejska. Jsme z Prahy 9 Hloubětín ale máme auto takže není problém kdybyste byla odněkud dal s pozdravem rodina Marhounova

28.11.2017 host (Kroměříž)

Hledáme babičku Hledáme babičku pro naše dva chlapečky (2 a 3 roky). K výletům, procházkám, hlídání apod. Bydlíme v domku se zahradou. Uvítáme vás s radostí.

24.11.2017 host (Praha-západ)

Hledáme babičku Dobrý den, jsme malá rodina s jednou velkou dcerou a chybí nám babička, které bychom mohli pomoci když potřebuje nákup, uklidit nebo zavést k doktorovi, ale hlavně se kterou by bylo i hezké si vyprávět - pokud by chtěla posedět na zahrádce nebo podobně... Ideálně Roztoky, Horoměřice nebo takový směr kolem Prahy, abychom to k sobě měli blízko.

18.11.2017 host ()

Hledáme babičku Hledame milou babicku, když se poštěstí i dědečka, kteří by byli nedílnou součástí naší rodiny a chtěli s námi trávit co nejvíce času. Kteří by nam vypomohli s obcasnym hlidanim, popovidali si u kaficka a dotvorili chybejici cast rodiny. Bydlime v Kroměříži. Vice po mailu, budeme se tesit!

14.11.2017 host (Karviná)

Hledám milou a milující zábavnou babicku HLEDÁM PRO SVOJI DCERKU 3 ROKY BABICKU ,KTERÁ NA NI BUDE MÍT ČAS A POMUZE MI KDXZ BUDU V PRACI A BUDE JI MILOVAT JAKO VLASTNÍ A ZÁROVEŇ I PRO MĚ ABY BYLA BABIČKOU. JE MI 33LET A BABIČKA KOMU SE SVĚŘIT MI MOC CHYBÍ.

  « První  ‹ Předchozí  3  4  5  6  7  Další ›    Poslední »    
Předpověď počasí
Neděle Pondělí Úterý
Zataženo
-2°C /-6°C
Oblačno
0°C /-7°C
Polojasno
3°C /-6°C

REKLAMA
Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace