REKLAMA

Seznamte se / Rodina hledá babičku

 

Nenašli jste babičku? Zkuste kategorii Dědeček hledá přátele
  « První  ‹ Předchozí  33  34  35  36  37  Další ›    Poslední »    
09.11.2017 host (Jindřichův Hradec)

Hledáme babičku Jsem rozvedená maminka dvou kloučků, 5 a 8 let. Ráda bych touto cestou našla pro kluky babičku, která by kluky rozmazlovala, trávila s nimi(námi) volný čas a dokázala jim ukázat, že i babičky umí rozdávat lásku. Babičku máme, ale zájem z její strany bohužel není. Budeme se těšit na odpovědi.

09.11.2017 host (Havlíčkův Brod,Jihlava)

Hledá se babička Hledáme babičku k dětem 9 let a 15 měsíců na společné výlety, procházky, hrani. Proste někoho kdo už nechce byt sám .

06.11.2017 host (Praha 4)

Mladá rodina hledá babičku/dědečka Jsme mladá rodina s 4měsíčním chlapečkem a ve střídavé péči máme 8letou holčičku. Rádi bychom, aby do naší rodiny patřila i babička a (nebo) dědeček, kteří by naše děti přijali jako vlastní vnoučata a rozmazlovali je přesně tak, jak to babičky a dědečkové dělají. My je na oplátku přijmeme do naší rodiny jako vlastní prarodiče a budeme se snažit, aby se nikdy necítili sami. Moc by mě mrzelo, kdyby moje děti nepoznali, jaké to je mít milující babičku a dědu. Pokud to cítíte stejně, budu moc ráda, když se ozvete. M. Kozáková

31.10.2017 host (Uherské Hradiště)

Hleda se nahradni babicka Kunovice, Uherske Hradiste Jsem rozvedena a pristehovals jsem se se synem z Prahy k priteli. Mam 5ti leteho synka, ktery ma prarodice v Praze a tak nam tady moc schazi mila babicka a kamaradka pro me, ktera by pomohla s vyzvedavanim ze skolky a obcas pohlidala, popovidala si u kavicky a ktere chybi vnoucatko a uprimne pratelstvi. Tesim se na pripadne zajemkyne. Hezky den, Lucie

30.10.2017 host ()

Najdeme babičku? Jsme mladá rodina s dvouletým synem, bydlíme v Pardubicích. Babičku máme jen jednu, bohužel bydlí dost daleko. Rádi bychom touto cestou našli hodnou babičku, nebo i dědečka, kteří postrádají vnoučátko a rádi by se našemu synovi věnovali.Těšíme se na váš e-mail.

27.10.2017 host (Praha 4,Praha 9,Praha 10)

Hleda se babicka Jsme mlada rodina s 2,5 letym synkem. Bohuzel jedna babicka je nefunkcni a druha hodne zamestnana, proto hledame pro syna hodnou babicku.

24.10.2017 host (Litoměřice,Louny,Ústí nad Labem)

Hledáme milující babičku a klidně i dědu ❤️ Dobrý den. Jsme mladá rodina s chlapečkem 3 roky a holčičkou 1 rok. Rádi bychom našli milující babičku a klidně i dědu. Bylo by krásné mít se na koho těšit, komu zdělovat vše co život přináší. Těšit se ze života!

24.10.2017 host (Praha 6,Praha 9,Praha 10)

Hledáme babičku a klidně i dědu ❤️ Dobrý den. Jsme mladá rodina s chlapečkem 3 roky a holčičkou 1 rok. Rádi bychom našli milující babičku a klidně i dědu. Bylo by krásné mít se na koho těšit, komu zdělovat vše co život přináší. Těšit se ze života!

21.10.2017 host (Praha-západ)

hledáme babičku Hledáme hodnou a laskavou babičku pro ještě nenarozenou holčičku, která by se ráda stala nedílnou součástí naší rodiny. Rád by jí měl i starší syn. Moc nám teď chybí vlastní rodiče, kteří by se s námi těšili na příchod miminka a pomohli třeba i praktickou radou nebo laskavým úsměvem. Na oplátku budeme rádi, když se s námi nebudete cítit osaměle a děti i my Vám lásku opětují. Moc se na vás těšíme.

19.10.2017 host (Praha 3,Praha 8,Praha 9)

Hledáme babičku/dedecka Jsme mladá rodina z Prahy 9 a hledáme babičku nebo dědečka (nebo oboje) pro naše 2 krásné děti. Dcerce jsou 4 roky a synovi 1 rok. Oba jsou báječní. Bohužel jim chybí prarodiče, kteří by s nimi (a s námi) chtěli trávit volný cas, podnikat výlety a slavit různé svátky. Manžel již rodiče nemá a moji rodiče žijí daleko na Moravě a vydáme se málo. Samozřejmě by se nám hodilo i občasné hlídání. Na oplátku nabízíme milující rodinné zázemí, pomoc, oporu a prosvětlení všedních dní radosti z dětí. V případě zájmu se prosím ozvěte. Nemusí se jednat pouze o Prahu 9. Praha a blízké okolí je možné.

  « První  ‹ Předchozí  33  34  35  36  37  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Sobota Neděle Pondělí
Dešťové přeháňky
7°C /1°C
Dešťové přeháňky
7°C /3°C
Dešťové přeháňky
8°C /5°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace