REKLAMA

Seznamte se / Rodina hledá babičku

 

Nenašli jste babičku? Zkuste kategorii Dědeček hledá přátele
  « První  ‹ Předchozí  2  3  4  5  6  Další ›    Poslední »    
12.07.2018 host (Hradec Králové)

Hledám náhradní babičku a dědečka Jsem matka tří dětí,ve věku 7,4 a rok a půl. Bydlíme v Hradci Králové a hledáme náhradní babičku nebo seniorský pár kterému chybí vnoučata, pokud vás o nás zajímá více napište prosím s pozdravem Kalinová

10.07.2018 host (Přerov)

Hledáme babičku nebo tetu Dobrý den, jsme rodina s 2 dětmi (školkový věk a kojenec) a rádi bychom našli hodnou babičku nebo tetu, která by s láskou trávila čas s našimi dětmi a měla na ně dost energie:) Občasné hlídání, procházky, tvoření. Jedna naše milující babička je blízko, ale vytížená a druhá daleko. U našich přátel to funguje, tak proč ne u nás...;) Finanční odměna nesmí být prioritou, ale chápeme, že může v životě pomoct.

08.07.2018 host (Klatovy,Plzeň-jih,Rokycany)

Hledamw babičku a dědečka Dobrý den, s dcerkou a mužem hledáme babičku a dědečka pro dcerku 18 měsíců. Naši rodiče bohužel nejeví o tuhle roli zájem.

08.07.2018 host (Děčín,Litoměřice,Ústí nad Labem)

Babička, děda Dobrý den. Jsme mladá rodina s chlapečkem 3 roky a holčičkou 1 rok. Rádi bychom našli milující babičku a klidně i dědu. Bylo by krásné mít se na koho těšit, komu zdělovat vše co život přináší. Těšit se ze života!

29.06.2018 host (Kolín,Kutná Hora)

Hledame babičku ( klidně i s dědou) Dobrý den, jsme mlada aktivní rodina s dětmi ( 7 a dvojčátka 3 roky). Hledá touto cestou milou a prima babičku, klidně i s dědou. Na společné výlety, radosti i starosti. Jsme rodina, která bere život, tak co zrovna přinese. Těšíme se :-)

28.06.2018 host (Frýdek-Místek)

Hledáme nejen náhradní babičku Dobrý den vážené babičky. Touto cestou hledáme s mou 6-ti letou dcerkou náhradní babičku, která by chtěla patřit do naší malinké rodiny. Nabízíme společně strávený čas, pochopení, vzájemnou pomoc, aktivity. Budeme se na Vás těšit.

25.06.2018 host (Praha 1,Praha 2,Praha 3)

Hledám náhradní babičku a dědečka :) Dobry den, můj životní sen je najít si krásnou rodinu, kterou jsem nikdy neměla a trávit s němi volné chvíle, nebo jen tak si zajít na večeři a navštívit divadlo. Mám 26 let a v blízké době plánuji rodinu, takže i s vnoucatky. Pro další dotazy jsem rada k dispozici a budu se těšit na pripadne odpovedi. Hezky zbytek dne Andrea

21.06.2018 host (Hradec Králové)

Hledáme babičku na občasné hlídání Dobrý den, jsme rodina z HK a hledáme babičku na občasné hlídání. Já již rodiče nemám a přítel v cizině. Máme dvě děti(11 a 3 roky) a třetí je na cestě: ) Byli bychom moc rádi za výpomoc...samozřejmě s finanční odměnou : )

19.06.2018 host (Praha 3)

Hledám babičku Dobrý den, pro naši malou rodinku, hledám babičku. Bydlíme se synem sami. Rodiče už mám po smrti.

15.06.2018 host (Praha 2,Praha 3,Praha 8)

Maminka se synem hledají milou osobu do party Dobrý den, s mým 6 měsíčním synem hledáme v Praze milou osobu/osoby, které doplní poslední článek do chybějící 3generační party. A budu moc ráda, když i my budem moct zaplnit nějaké prázdné místo v srdci. Joží

  « První  ‹ Předchozí  2  3  4  5  6  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Pátek Sobota Neděle
Dešťové přeháňky
28°C /14°C
Dešťové přeháňky
16°C /10°C
Dešťové přeháňky
17°C /7°C

REKLAMA
Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace