REKLAMA

Seznamte se / Rodina hledá babičku

 

Nenašli jste babičku? Zkuste kategorii Dědeček hledá přátele
  « První  ‹ Předchozí  2  3  4  5  6  Další ›    Poslední »    
16.04.2018 host (Praha 2,Praha 6,Praha 7)

Hledá se babička Dobrý den,jsem sama s 10letou dcerou a hledáme .babičku,která se cítí taky sama a ráda s námi bude trávit volné chvíle.Může být odkudkoliv z Prahy nebo i se středočeského kraje.Rádi přijedeme:)

12.04.2018 host (Hradec Králové,Jičín,Náchod)

Babička Rádi bychom poznali milou a hodnou paní, třeba i s pánem, kterým chybí smích a láska vnoučátek. Nabízíme přátelství, rodinné zázemí a výpomoc.

05.04.2018 host (Bruntál)

hledám babičku nebo dědečka Hledám babičku nebo dědečka na hlídání dcery 1,5let.

01.04.2018 host (Ústí nad Labem)

Hledáme babičku Dobry den. Hledam pro sveho rocniho synka nahradni babicku. Bydlime v Usti nad Labem. Ozvete se prosim na mail. arizonky@seznam.cz

27.03.2018 host (Pardubice)

Hledáme milou a hodnou paní, která by dokázala naší malé dcerce nahradit babičku, kterou nemá. Výpomoc z naší strany samozřejmostí.Na věku nezáleží. Hradec Králové a okolí

27.03.2018 host (Rychnov nad Kněžnou,Trutnov)

Hradec Králové a okolí Hledáme milou a hodnou paní, která by dokázala naší malé dcerce nahradit babičku, kterou nemá. Výpomoc z naší strany samozřejmostí.Na věku nezáleží.

21.03.2018 host (Hradec Králové,Náchod,Trutnov)

Hledáme babičku klidně i s dědečkem a srdíčkem na svém místě Jsme rodinka se 2 malými dětmi z Podkrkonoší a rádi bychom někomu vnesli do jeho života radost a dětský smích, který vám třeba právě chybí. Hledáme aktivní prarodiče (babičku), která by se s našimi dětmi chtěla smát, učit je nové věci, navštěvovat se, příp. jezdit na výlety . Jestli tu někdo takový je, ozvěte se nám, rádi vás poznáme :-)

17.03.2018 host (Kolín)

Hledáme babičku (dědu) z Prahy,Kolína,Nymburka Dobrý den, jsme rodina z Českého Brodu se 3 kluky (13 let, 4 roky a 2 roky). Moc nám chybí babička- především na společné výlety, návštěvy a potěšení ze vzájemné společnosti a hlavně dětí :-). Bydlíme v domku se zahradou, máme malého pejska a rádi cestujeme. Není pro nás problém dojet třeba do Prahy, Kolína, Nymburka nebo okolí. Při vzájemných sympatiích by byla prima výpomoc na obou stranách :-) Děkujeme a těšíme se na případné odpovědi.

14.03.2018 host (Kroměříž,Uherské Hradiště,Zlín)

hledáme babičku nebo i dědečka Dobrý den, mé děti 6 a 8 let a i my bychom si přáli mít hodnou babičku a dědečka, kteří nás rádi uvidí, předají nějaké to moudro. Jsme pracovití, rádi cestujeme, milujeme přírodu, práci na zahradě.

12.03.2018 host (Chrudim,Pardubice)

Hledáme babičku ( případně i dědu ) Rádi bychom našli laskavou, vnímavou a trpělivou babičku, která by se chtěla stát součástí naší rodiny a zejména babičkou pro našeho čtyřletého chlapečka. Přejeme si babičku, která je aktivní, hodná a ví, co je respektující přístup k dítěti. Pokud se cítíte sami a z nějakého důvodu svoje vnoučátka nemáte či nevídáte, napište nám, budeme moc rádi.

  « První  ‹ Předchozí  2  3  4  5  6  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Pátek Sobota Neděle
Dešťové přeháňky
17°C /9°C
Dešťové přeháňky
16°C /8°C
Dešťové přeháňky
17°C /8°C

REKLAMA
Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace