REKLAMA

Seznamte se / Rodina hledá babičku

 

Nenašli jste babičku? Zkuste kategorii Dědeček hledá přátele
  « První  ‹ Předchozí  12  13  14  15  16  Další ›    Poslední »    
19.10.2017 host (Praha 3,Praha 8,Praha 9)

Hledáme babičku/dedecka Jsme mladá rodina z Prahy 9 a hledáme babičku nebo dědečka (nebo oboje) pro naše 2 krásné děti. Dcerce jsou 4 roky a synovi 1 rok. Oba jsou báječní. Bohužel jim chybí prarodiče, kteří by s nimi (a s námi) chtěli trávit volný cas, podnikat výlety a slavit různé svátky. Manžel již rodiče nemá a moji rodiče žijí daleko na Moravě a vydáme se málo. Samozřejmě by se nám hodilo i občasné hlídání. Na oplátku nabízíme milující rodinné zázemí, pomoc, oporu a prosvětlení všedních dní radosti z dětí. V případě zájmu se prosím ozvěte. Nemusí se jednat pouze o Prahu 9. Praha a blízké okolí je možné.

11.10.2017 host (Praha 4)

Hledáme babičku Hledáme babičku i dědečka pro naše dva syny.

09.10.2017 lukasova veronika (Praha 2,Praha 10)

Hledáme babicku Prarodiče máme daleko,hledáme babičku,která by byla aktivní,ráda si s dětmi hrála,četla,pohlídala v případě potřeby dvě deti (3,5)

04.10.2017 host (Rychnov nad Kněžnou)

Hledám náhradní babičku Hledám náhradní babičku, ne na hlídání nebo pomoc s úklidem, ale na občasný společný výlet, popovídání (i když ne moc klidné s malým dítětem.:-)). Těším se na odpověď.

03.10.2017 host (Příbram)

Hledá se babička Rádi bychom našli hodnou a trpělivou babičku pro našeho syna, kterému je sice 17, ale jako autista stále potřebuje dohled a mít s kým se učit. Také bychom rádi babičku, která by zvládla občasné vareni, třeba jen vajíček, pro syna a samozřejmě by si z našeho mohla i uvařit pro sebe. Jsme čtyřčlená pohodová, ale vytizena rodina s dvěma zviratky. Máme i zahrádku, kam by babička mohla chodit relaxovat

02.10.2017 host (Nový Jičín)

Hledám náhradní rodiče Osamělá 46-letá žena hledá starší hodné manžele, kteří nemají vlastní děti a rádi by vytvořili vztah náhradní rodiče-náhradní dcera. Těším se na odpovědi.

01.10.2017 host (Tábor)

Hledáme babičku, která nechce být už sama. Dobrý den. Hledáme touto cestou babičku, která nechce už být sama. Moje děti 9 let a 7 let babičku nezažily, bohužel zemřela dřív než se narodily. Nehledáme babičku na hlídání, ale na společné procházky, návštěvy a užívání si života.

30.09.2017 host (Most)

Vojtíšek 5 let, hledá dědu nebo babičku. Klidně oba Vojtíšek, 5 ti letý čipera, ktery si chce pořád povídat a zkoumat nové věci hledá babičku, dědu kteří ho budou mít rádi. Vojtíšek dokáže věnovat tolik lásky a objetí, že to musí zahřát i to nejosamelejsi srdíčko. Budeme se na vas těšit. Vojtíšek a Lenka

25.09.2017 host (Blansko,Brno-město,Brno-venkov)

Hledáme babičku na pravidelnou výpomoc Jsme rodina s tříletou dcerou, bez dědečků a s nefunkčními babičkami. Rádi bychom touto cestou přivzali do rodiny babičku (i s dědečkem, lze-li), abychom si vzájemně obohatili své životy. Dcera je částečně vychovávána v konceptu Montessori aneb "Pomoz mi, abych to dokázal sám". Máme zájem o dlouhodobý vztah.

23.09.2017 host (Praha 8,Praha 9,Praha 10)

Hledáme babičku,už nemáme Hledáme babičku,aby se chtěla stát součástí rodiny-Jsme z Prahy a je jedno v jaké časti babičku mít budem.Máme 2 děti chlapečka 8 let a děvčatko skoro 3 roky, jsme z Prahy 8 Budem se těšit

  « První  ‹ Předchozí  12  13  14  15  16  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Středa Čtvrtek Pátek
Polojasno
15°C /2°C
Polojasno
20°C /5°C
Polojasno
21°C /8°C

REKLAMA
Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace