REKLAMA

Seznamte se / Rodina hledá babičku

 

Nenašli jste babičku? Zkuste kategorii Dědeček hledá přátele
  « První  ‹ Předchozí  11  12  13  14  15  Další ›    Poslední »    
04.10.2017 host (Rychnov nad Kněžnou)

Hledám náhradní babičku Hledám náhradní babičku, ne na hlídání nebo pomoc s úklidem, ale na občasný společný výlet, popovídání (i když ne moc klidné s malým dítětem.:-)). Těším se na odpověď.

03.10.2017 host (Příbram)

Hledá se babička Rádi bychom našli hodnou a trpělivou babičku pro našeho syna, kterému je sice 17, ale jako autista stále potřebuje dohled a mít s kým se učit. Také bychom rádi babičku, která by zvládla občasné vareni, třeba jen vajíček, pro syna a samozřejmě by si z našeho mohla i uvařit pro sebe. Jsme čtyřčlená pohodová, ale vytizena rodina s dvěma zviratky. Máme i zahrádku, kam by babička mohla chodit relaxovat

02.10.2017 host (Nový Jičín)

Hledám náhradní rodiče Osamělá 46-letá žena hledá starší hodné manžele, kteří nemají vlastní děti a rádi by vytvořili vztah náhradní rodiče-náhradní dcera. Těším se na odpovědi.

01.10.2017 host (Tábor)

Hledáme babičku, která nechce být už sama. Dobrý den. Hledáme touto cestou babičku, která nechce už být sama. Moje děti 9 let a 7 let babičku nezažily, bohužel zemřela dřív než se narodily. Nehledáme babičku na hlídání, ale na společné procházky, návštěvy a užívání si života.

30.09.2017 host (Most)

Vojtíšek 5 let, hledá dědu nebo babičku. Klidně oba Vojtíšek, 5 ti letý čipera, ktery si chce pořád povídat a zkoumat nové věci hledá babičku, dědu kteří ho budou mít rádi. Vojtíšek dokáže věnovat tolik lásky a objetí, že to musí zahřát i to nejosamelejsi srdíčko. Budeme se na vas těšit. Vojtíšek a Lenka

25.09.2017 host (Blansko,Brno-město,Brno-venkov)

Hledáme babičku na pravidelnou výpomoc Jsme rodina s tříletou dcerou, bez dědečků a s nefunkčními babičkami. Rádi bychom touto cestou přivzali do rodiny babičku (i s dědečkem, lze-li), abychom si vzájemně obohatili své životy. Dcera je částečně vychovávána v konceptu Montessori aneb "Pomoz mi, abych to dokázal sám". Máme zájem o dlouhodobý vztah.

23.09.2017 host (Praha 8,Praha 9,Praha 10)

Hledáme babičku,už nemáme Hledáme babičku,aby se chtěla stát součástí rodiny-Jsme z Prahy a je jedno v jaké časti babičku mít budem.Máme 2 děti chlapečka 8 let a děvčatko skoro 3 roky, jsme z Prahy 8 Budem se těšit

21.09.2017 host (Chrudim)

hledáme hodnou babičku z okolí Chrudimi hledáme hodnou paní v důchodovém věku, které by dělaly radost dvě skvělé děti (6-letá holčička a 2-letý klučík :) a na občasné hlídání, návštěvy a procházky.

18.09.2017 host (Karviná,Nový Jičín,Ostrava-měst)

Hledáme babičku Dobrý den, hledáme babičku která bude součástí naší rodiny. Jsme slušná rodina se 2mi dětmi. ( Michalek 7 a Matyášek 19měsíců). Pokud nemáte vlastní rodinu nebo se cítíte osaměle tak určitě napište. Rádi Vás přivítáme v naší rodině. Nemusíte být z moravskoslezského kraje. :-). Hezký den M.

12.09.2017 host (Kladno)

Hledáme sympatickou babičku Dobrý den, hledáme pro našeho čtyřletého synka hodnou a moudrou babičku, která by byla zároveň i součástí naší rodiny. Bydlíme v Kladně - Ostrovec. Budeme se moc těšit na odpověď.

  « První  ‹ Předchozí  11  12  13  14  15  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Úterý Středa Čtvrtek
Polojasno
29°C /16°C
Polojasno
30°C /17°C
Polojasno
31°C /17°C

REKLAMA
Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace