REKLAMA

Seznamte se / Rodina hledá babičku

 

Nenašli jste babičku? Zkuste kategorii Dědeček hledá přátele
  ‹ Předchozí  1  2  3  4  Další ›    Poslední »    
22.10.2018 host (Olomouc,Prostějov,Přerov)

Hledám náhradní babičku a dědečka Hledám starší manželský pár, který by mi nahradil mé prarodiče a rodiče. Je mi 36 let, prarodiče už nemám a rodiče nezajímám a zcela se ode mě odpoutali.Chybí mi rodinná láska, upřímnost od rodičů. Jelikož já mám lásky na rozdávání hodně,chtěla bych ji někomu dávat, kdo by mě měl opravdu upřímně rád.Mám chatu nedaleko Prostějova na venkově, možné návštěvy.V případě zájmu budu ráda za menší výpomoc tam. Ráda vařím, peču, griluji, chodím na procházky do přírody. Někdy si půjčuji od rodičů pejska.

21.10.2018 host (Brno-město)

hledáme babičku nebo dědečka Dobrý den, mám 5 letou dcerku, velmi zvídavou a tvůrčí :) hledám babičku nebo dědečka, který by byl ochotný s dcerkou trávit čas a naučit jí i něco jiného než já:) Těšíme se, Brňačky

19.10.2018 host (Praha 9)

Mladá rodina hledá babičku Mladá rodina z Prahy, která má skoro tříletou holčičku hledá náhradní babičku, která je aktivní a chtěla by být součástí nové rodiny. Za nabídku předem děkujeme.

18.10.2018 host (Brno-venkov)

Hledame babicku na vypomoc Zdravim jsme mlada rodinka mame 2,5 letou dcerku ja 24 pritel 27 jsme a kurimi a timhle by jsme chteli najit hodnou babicku ktera ma hodne casu na vypomoc s hlidanim nasi dcerky je hodna spolecenska :) nase babicky jsou jeste mlade a stale pracuji takze s hlidanim je to slozite...muzem se domluvit i na nejake f. Odmene budem se tesit :)

18.10.2018 host (Praha 4,Praha 5)

Všimne si mě někdo? Již 5 let chodím s rozbitými zuby z úrazu které si nemohu nechat nijak opravit - nemám peníze, vydělávám pouze na podnájem, jídlo jen občas a cestu do práce absolvuji na černo. Díky tomu si ani nemohu najít lepší zaměstnání, protože dnes všude vyžadují příjemný vzhled a milý úsměv. Chtěla bych zažít k nadcházejícím 30nám něčí nezištný zájem, ne jen od života klacky pod nohy.Také by mi pomohly nějaké potraviny, abych nemusela krást v obchodech, momentáně mě chytli a mám to za 10.000 - což je pro mě likvidační ty peníze sehnat, takže budu trestně stíhaná protože nemám ani trvalý pobyt nikde, tak až mě někde namátkově najdou tak rovnou do vazby. Na nájmy jsem si různě napůjčovala a již 4 roky nemám na to to mým přátelům vracet. Kradu od 15ti let kdy jsem měla hlad a doma mi jídlo nestačilo, jsem z absurdně chudé rodiny. Také mi chybí 3000 na další měsíc nájmu. Z prácobrigády mi další opakovaný nástup prodlužují každý měsíc o ten další, už nevím kudy kam, nikdo o mě nemá zájem, celé dny raději nuceně prospím, než abych cítila bolest zubu a hlad který mě nutí jít krást - to vše radši zaspím. Pracovat mohu kvůli dluhům za které si vlastním rozhodnutím nemůžu pouze na černo, což taková práce na černo v mém okolí není. Prosím bez nároku na mé tělo apod, jen solventní nabídky. Za celou dobu mi rádoby pomoc nabízejí jen muži výměnou za chlípný sex nebo za práci a bydlení u nich někde na druhém konci republiky na statku, kde by byla jen od rána do večera práce a žádný osobní život - takové práce už jsem si vyzkoušela. Potřebuji práci na černo v místě lokality prahy 5. Nemohu plánovat do života vůbec nic, nemohu mít rodinu, děti, žádný chlap by mě po zjištění jak to doopravdy mám nechtěl, protože bych ho jen stála peníze a chudáci děti by zažili to co já - chudobu a nuzný život. Nemůžu se z ničeho těšit, každý krok v životě který chci učinit je o penězích které nikdy nemám. Neznám co je to zažít taneční, ples, řidičák, lyžák, pobyt u moře, návštěva u vizážisty, sportovní aktivity. Nevyplatí se mi žít, nic mě netěší a nevěřím že každý strůjcem svého štěstí. Nepomohli mi nikde v žádných institucích, nepomohl psycholog ani psychiatr, všude jen odbyta a pomož si sám, sama jsem vlastně celý život, přátele spočítám na prstech jedné ruky, další kamarády nemám protože nejsem dost zajímavá a nemám peníze na to držet s s nimi krok po různých aktivitách a zábavách. Mám totálně zmršený život že i smrt by pro mě byla vysvobozením. Pouze Praha, děkuji, nemám totiž ani na lístek

17.10.2018 host (Chrudim,Pardubice,Ústí nad Orli)

Babička kamarádka Přejeme dobrý den, jsme pětičlenná rodina, která má spoustu koníčku, ale i pracovní činnosti a hledá babičku kamarádku / s dědou, není překážkou (tím lépe) /,která je kreativní ráda cestuje, má zdravý selský rozum, poctivost a se srdcem na pravém místě. Má ráda děti / máme tři 18,10,2 let, rozmanitost!!! Která by s námi ráda zažívala chvíle radosti i starostí. Rádi bychom vzájemné, občasné návštěvy a výpomoci. Moc se těšíme, že se nám ozveš. S úctou a pokorou, děkujeme naše celá rodinka.

17.10.2018 host (Česká Lípa,Liberec,Semily)

Babička kamarádka Přejeme dobrý den, jsme pětičlenná rodina, která má spoustu koníčku, ale i pracovní činnosti a hledá babičku kamarádku / s dědou, není překážkou (tím lépe) /,která je kreativní ráda cestuje, má zdravý selský rozum, poctivost a se srdcem na pravém místě. Má ráda děti / máme tři 18,10,2 let, rozmanitost!!! Která by s námi ráda zažívala chvíle radosti i starostí. Rádi bychom vzájemné, občasné návštěvy a výpomoci. Moc se těšíme, že se nám ozveš. S úctou a pokorou, děkujeme naše celá rodinka.

17.10.2018 host (Hradec Králové,Jičín,Trutnov)

Babička kamarádka Přejeme dobrý den, jsme pětičlenná rodina, která má spoustu koníčku, ale i pracovní činnosti a hledá babičku kamarádku / s dědou, není překážkou (tím lépe) /,která je kreativní ráda cestuje, má zdravý selský rozum, poctivost a se srdcem na pravém místě. Má ráda děti / máme tři 18,10, 2 let, rozmanitost!!! Která by s námi ráda zažívala chvíle radosti i starostí. Rádi bychom vzájemné, občasné návštěvy a výpomoci. Moc se těšíme, že se nám ozveš. S úctou a pokorou, děkujeme naše celá rodinka.

10.10.2018 host (Rakovník)

Hledáme babičku Hledáme babičku pro naši 3-letou dceru. Babičky máme, ale mimo bydliště a pracující. Rádi bychom našli babičku, která si ráda udělá chvilku, kterou by trávila s naší dcerou. Za reakce děkuji.

09.10.2018 host (Praha 5)

Babičko nebo dědečku Jsme veselá a přátelská rodina s dvouletým akčním chlapečkem. Máme i pejska, který je nesmírně mazlivý. Rádi bychom touto cestou našli nějakého prarodiče, kterému je smutno a cítí se být sám a rád by patřil do rodiny. Vzdálenost není překážka.

  ‹ Předchozí  1  2  3  4  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Středa Čtvrtek Pátek
Oblačno
10°C /4°C
Polojasno
10°C /3°C
Polojasno
9°C /2°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace