REKLAMA

Seznamte se / Rodina hledá babičku

 

Nenašli jste babičku? Zkuste kategorii Dědeček hledá přátele
  ‹ Předchozí  1  2  3  4  Další ›    Poslední »    
20.07.2018 host (Praha 8,Praha 9,Praha 10)

Pečovatelka hledá Pečovatelka hledá bydlení u babičky či dedečka a ráda nabídne péči. Jsem sama a nemám deti. Chybí mi babička, i máma.

19.07.2018 host (Prostějov)

Hledame hodnou Babicku, i dedecka Hledam pro sve 2 deti hodnou, milou babicku, muze byt i dedecek.Mam holcicku 5 let, a syna 12 let.

18.07.2018 host (Praha 8,Praha 9,Praha 10)

Najdeme babičku a dědu pro naše děti? Inzerát níže se vložil bez označení města. Jsme z Prahy, tedy nelépe Praha 7, 8, 9, ale není úplnou nutností. Těšíme se na odpovědi.

18.07.2018 host ()

Najdeme babičku a dědu pro naše děti? Dobrý den, rádi bychom touto cestou našli hodnou babičku, dědu, prostě hodné a aktivní prarodiče pro chvíle strávené s našimi dětmi. Jedni prarodiče bydlí bohužel daleko a druzí nejeví zájem trávit čas s dětmi, což nás velmi mrzí. Jako malá jsem byla u prarodičů často, na víkendy i prázdniny a mám na to krásné vzpomínky, brávali nás na výlety, užili jsme spoustu šťastných chvil a mrzí mě, že naše děti toto neznají. Máme dva kluky, skoro 4 roky a druhý téměř 1,5 roku. Chybí-li vám vnoučata a máte vážný zájem, ozvěte se prosím. Také můžeme být nápomocni vám, záleží jen na naší domluvě. Těšíme se.

16.07.2018 host (Praha 3)

Hledáme babičku Dobrý den, s mojí tříletou dcerkou bydlíme samy v Praze na Žižkově. Jelikož moji rodiče bydlí více nez 200 km daleko, chybí nám babička. Hledáme proto hodnou paní, která má dostatek energie a času na občasné hlídání a ráda by trávila čas s kouzelnou malou princeznou. Těšíme se!

14.07.2018 host (Hradec Králové,Rychnov nad Kněž)

Existuješ? Hledame pro Honzika babičku.Tel.739210278

13.07.2018 host (Chrudim,Pardubice)

Hledá se babička a děda!!! Babi nebo dědo! Máme dva kluky, jeden je zatím mrňavý (0,5 roku), ale ten druhý bude mít za chvilku 3 roky a bohužel prarodičů si moc neužije. Ti prarodiče, kteří zájem mají, jsou moc daleko. Ti druzí mají spoustu dalších vnoučat, takže už nemají na další čas... My bychom byli moc rádi, kdyby naše děti zažili to, co jsme s prarodiči zažili my - výlety, procházky, dobrodružství, koláče, pohádky. Takže touto cestou hledáme..... Pokud jste aktivní a nevadí vám jeden moc hodný raubíř (je to kluk se vším všudy, takže občas něco vyvede:-), tak se ozvěte. Ten druhý je kliďas, ale zatím na babičkování moc malý, tak třeba do budoucna nebo na procházku s kočárkem:-) My na oplátku mimo našich veselých a hlučných dětí nabízíme, že pomůžeme v domácnosti či s domkem/zahradou. Určitě nechceme jenom brát. Hezké léto přeje Lucka s rodinou

12.07.2018 host (Hradec Králové)

Hledám náhradní babičku a dědečka Jsem matka tří dětí,ve věku 7,4 a rok a půl. Bydlíme v Hradci Králové a hledáme náhradní babičku nebo seniorský pár kterému chybí vnoučata, pokud vás o nás zajímá více napište prosím s pozdravem Kalinová

10.07.2018 host (Přerov)

Hledáme babičku nebo tetu Dobrý den, jsme rodina s 2 dětmi (školkový věk a kojenec) a rádi bychom našli hodnou babičku nebo tetu, která by s láskou trávila čas s našimi dětmi a měla na ně dost energie:) Občasné hlídání, procházky, tvoření. Jedna naše milující babička je blízko, ale vytížená a druhá daleko. U našich přátel to funguje, tak proč ne u nás...;) Finanční odměna nesmí být prioritou, ale chápeme, že může v životě pomoct.

08.07.2018 host (Klatovy,Plzeň-jih,Rokycany)

Hledamw babičku a dědečka Dobrý den, s dcerkou a mužem hledáme babičku a dědečka pro dcerku 18 měsíců. Naši rodiče bohužel nejeví o tuhle roli zájem.

  ‹ Předchozí  1  2  3  4  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Středa Čtvrtek Pátek
Polojasno
30°C /15°C
Dešťové přeháňky
30°C /18°C
Bouřky
26°C /19°C

REKLAMA
Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace