REKLAMA

Seznamte se / Rodina hledá babičku

 

Nenašli jste babičku? Zkuste kategorii Dědeček hledá přátele
  ‹ Předchozí  1  2  3  4  Další ›    Poslední »    
03.02.2018 host (Hradec Králové)

Hledame babicku i dedecka Dobry den, jsme mlada rodina z Hradce Kralove z klidne ctvrti Roudnicka a hledame babicku, klidne i s dedeckem :-) pro naseho 10 mesicniho syna. Setkavani, prochazky, vylety. Kdyz si padneme do oka, ocenime hlidani syna - vzdy na zaklade domluvy.

02.02.2018 host (Praha-západ)

Hledáme babi, dědu Dobrý den, hledáme babi, dědu pro naše dva klučiny 6 a 4 roky, a vlastně i pro sebe! Vlastní rodiče už nemáme. Aby kluci zjistili, že je může mít rád i někdo jiný než jen táta a máma, abychom trávili společně čas, předávali si zkušenosti, obohatili si společné chvíle, všední i sváteční, sdíleli zážitky... Nejen když to nevyšlo a máma i táta musí občas naráz do práce. Třeba si sedneme.... Zkuste napsat!! Díky!

01.02.2018 host (Mladá Boleslav)

Hledáme hodnou babičku a dědu! Pro občasné návštěvy ,zábavu, výlety, hraní povídání ,prázdniny máme cerku 1rok a syna 5let bydlíme mezi Mladou Boleslaví a Jičínem pokud se nudite tak se ozvěte na tel 734543121 budeme moc rádi za každou zprávu

30.01.2018 host (Praha 1,Praha 8,Praha 9)

CHYBÍ NÁM BABIČKA / BEZVA ČLEN BEZVA RODINY Dobrý den, jsme mladá, slušná a zajištěná rodina z Prahy 9 - Vysočan, se dvěmi malými roztomilými princeznami (6 let a 2 roky). Bohužel babičku máme velmi daleko a ta chbí nám i dětem především, uvítáme tedy spíše nového “člena rodiny” do pohody i nepohody, babičku, rodinnou přítelkyni na společné povídání si, trávení volného času, cestování, dovolené apod. Osobní setkání určitě napoví mnohem víc, vzájemné sympatie také. Tel.kontat vše event.zjednoduší. Člověk by neměl zůstat sám, budeme se těšit.

30.01.2018 host (Praha-západ)

Mlada rodina hleda babicku a dedecka Jsme 5 clenna rodina z Jiloveho u Prahy. Moc touzime po babicce a dedeckovi pro nase deti (9, 6 a pul roku). Nechceme hlidani, ale opravdickou babicku a dedecka, kteri budou s nasimi detmi blbnout, tesit se na ne, sdilet jejich starosti a radosti. Tesime se na Vas

25.01.2018 host (Liberec)

Babička Ahoj..jsme rodina z Liberce..máme dvě děti..kluk 12let a holka 8let. Hledám babičku z důvodu osamoceni..před vánocemi nám babička umřela.:( Rádi bychom navštěvovali babičku..pomáhali ji. Brali ji na výlety.

22.01.2018 host (Brno-město,Brno-venkov)

hledáme babičku, případně i dědečka Dobrý den, jsme rodina se dvěma dětmi (4 a 7 let) a rádi bychom touto cestou nalezli babičku případně babičku s dědečkem, kterým chybí děti a vnoučata a přijali by nás "za své". Chtěli bychom si s nimi vytvořit vztah, hlavně kvůli dětem. Občas společně trávit čas, občas pohlídat nebo jít s dětmi ze školky apod. Děti tuto možnost bohužel nemají. Pocházíme z Ivančic. Rádi bychom nalezli někoho v okolí do nejlépe 20km (nejdále do 30 km). Najdeme vás? :-)

16.01.2018 Lhotáková Martina (Šumperk)

Babička Hledáme paní v důchodovém věku která má ráda děti a byla by ráda babičkou a pomohla nám s hlídánim..Jsme mladá rodina se dvěma dětmi syn bude mít 8 a dcera má 2 roky a 3 měsíce která bydlí v Zábřehu na Moravě.

11.01.2018 host (Praha 6)

Prima rodina hledá prima babičku Moc rádi bychom v naší rodině přivítali babičku a/nebo dědu pro 4letého klučíka a roční holčičku. Moc nám prarodiče chybí - na společné hraní, čtení, vyprávění, tvoření, legraci, výlety, předávání zkušeností. Můžeme nabídnout příjemné rodinné prostředí a opravdový zájem. Babičku nebo dědečka, kteří budou mít chuť našim dětem věnovat čas a energii rádi vřele přijmeme jako nového člena rodiny. Snad někde jste a najdeme se!

07.01.2018 host (Opava)

Hledáme babičku a dědečka Dobrý den, jsme mladá rodinka z Kravař u Opavy a hledáme náhradní babičku a dědu pro naše 1.5r staré dvojčata (páreček). Nejlépe aktivní babi s dědou, kteří vezmou děti ven, nebo na výlet. Tchánovci již nežijí, mí rodiče se staví akorát tak na kafe jednou za měsíc... S manželkou chceme, aby děti měli kontakt i se staršími lidmi, aby se na ně těšili. Vzájemná výpomoc je možná. Pokud se někdo ozve, budeme se těšit :). Jan Pospíšil

  ‹ Předchozí  1  2  3  4  Další ›    Poslední »    
Předpověď počasí
Pondělí Úterý Středa
Oblačno
-6°C /-11°C
Zataženo
-7°C /-12°C
Oblačno
-6°C /-13°C

REKLAMA
Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace