REKLAMA

Seznamte se / Rodina hledá babičku

 

Nenašli jste babičku? Zkuste kategorii Dědeček hledá přátele
  1  2  3  Další ›    Poslední »    
14.03.2018 host (Kroměříž,Uherské Hradiště,Zlín)

hledáme babičku nebo i dědečka Dobrý den, mé děti 6 a 8 let a i my bychom si přáli mít hodnou babičku a dědečka, kteří nás rádi uvidí, předají nějaké to moudro. Jsme pracovití, rádi cestujeme, milujeme přírodu, práci na zahradě.

12.03.2018 host (Chrudim,Pardubice)

Hledáme babičku ( případně i dědu ) Rádi bychom našli laskavou, vnímavou a trpělivou babičku, která by se chtěla stát součástí naší rodiny a zejména babičkou pro našeho čtyřletého chlapečka. Přejeme si babičku, která je aktivní, hodná a ví, co je respektující přístup k dítěti. Pokud se cítíte sami a z nějakého důvodu svoje vnoučátka nemáte či nevídáte, napište nám, budeme moc rádi.

10.03.2018 host (Žďár nad Sázavou)

Rodina hledá babičku Dobrý den,rádi bychom našli aktivní babičku pro naše dvě berušky, 4 roky a 18 měsíců. Bohužel naše babičky už nemáme a myslím,že holky o hodně přichází.Pokud bychom si padly do oka,budu ráda do budoucna aj za případné hlídaní.Děkujeme a budeme se na tebe těšit.

10.03.2018 host (Praha 7)

Hledame babicku nebo dedu na prochazky Dobry den, jsem mlada maminka s 1,5 letym synkem z Troji. Radi bychom obcas doprovodili nejakou babicku nebo dedecka na prochazce. Zacina byt uz hezky :-).

08.03.2018 host (České Budějovice,Písek,Strakoni)

Hledá se babička Hledám pro svoji 5 letou dcerku babičku a případně dědu, kteří by byli rádi, kdyby mohli někomu pomoct. Jde mi jen o to, aby měli dcerku rádi a ona poznala, jaké to je mít babičku. Za nabídky moc děkuji.

06.03.2018 host (Kroměříž)

Babicka Jsem sama s 5 letym synem a hledame k sobe babicku, ktera s nami bude travit volne chvile, dovolene atd...

06.03.2018 host (Přerov)

Babičko, kde jsi? Hledáme náhradní babičku, jsem sama s 6 dcerkou.Oba moji rodiče nečekaně vloni zemřeli a zůstaly jsme samy, je to těžké.Babička nám moc chybí, někdo kdo by rád sdílel náš život a my jeho, kdo by mojí dceři předával životní zkušenosti a dělil se s ní o vzácné chvilky, které já jí předat neumím.Kdo by chtěl být součástí nás a našich životů a my byly součástí jeho.Kdo by mi pomáhal s péčí o malou a my zase můžeme pomoci jemu.Ozvěte se nám,moc po vás toužíme:)

05.03.2018 host (Mělník,Mladá Boleslav,Praha-záp)

Najdeme? Jsme mladá rodina s tříletou dcerou a chtěli bychom adoptovat babičku a/nebo dědečka, kterým chybí rodina a vnouče. Návštěvy, procházky, zájem, hezký vztah. Nehledáme sponzory a ani to nejsme schopni nabídnout. Těšíme se na odpovědi.

04.03.2018 host (Praha-západ)

hledáme babičku a dědečka Dobrý den, hledáme touto cestou aktivní babičku, která by ráda trávila čas s dětmi a námi. Jsme rodina se dvěma dětmi, holčička 6 let a chlapeček 14 měsíců. Jestli tu je nějaká babička, která by chtěla patřit do naší rodiny, prosím ozvěte se nám. Děkuji

03.03.2018 host (Mladá Boleslav)

hledáme babičku.. hledáme náhradní babičku a klidně i s dědečkem.. máme dva kluky 3,5 a 9let. Pravé babičky máme od nás 400km daleko. Klukům moc chybí možnost si od nás odpočinout.. zajít odpoledne na pokec s babičkou nebo s někým zajít na zákusek. Vyzvednout ze školky nebo psát s ní úkoly. Rodičům zase chybí chvilka volna ...nechceme nic zadarmo.. ale chceme, aby jste měla naše kluky ráda.. a vytvořila si k nám rodinný vztah :)

  1  2  3  Další ›    Poslední »    
Předpověď počasí
Neděle Pondělí Úterý
Zataženo
-2°C /-6°C
Oblačno
0°C /-7°C
Polojasno
3°C /-6°C

REKLAMA
Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace