REKLAMA

Seznamte se / Rodina hledá babičku

 

Nenašli jste babičku? Zkuste kategorii Dědeček hledá přátele
  1  2  3  Další ›    Poslední »    
03.08.2018 host (Liberec)

Hledáme babičku Dobrý den,jsme pohodová rodina,mám 3 malé děti dva syny a 3mesicni holčičku. Tak moc ráda bych měla pro své děti milující babičku, která by semnou a s dětma chtěla trávit čas. Moje mamka o děti nemá vůbec zájem. Pokud se najde babička nebo dědeček ať se mi ozvou. Budu moc ráda.

01.08.2018 host (Liberec)

Hledáme babičku Pěkný den hledáme babičku pro naše děti dcerka4mesicni synek5let SME mladí lidé. nehledáme finanční pomoc.ale babičku pro naše děti aby je měla ráda.

31.07.2018 host ()

Hledám babičku Dobrý den, hledam pro sve 2 deti hodnou, milou babicku, která je sama a chybí jí vnoučata, muze byt i dedecek.Mam holcicku 5 let, a syna 17 let. Pokud máte vážný zájem, ozvěte se prosím. Děkuji.

24.07.2018 host (Teplice)

hledam babicku pro vnucku dobry den touto cestou hledame babicku pro nasi dceru 8 let dekuji ruzickova romana

20.07.2018 host (Hradec Králové,Jičín)

Hradec Králové a okolí Rádi bychom poznali milou a hodnou starší paní, které chybí dětský smích. Moc bychom si přáli, aby naše malinká dcerka měla to štěstí poznat, co to znamená "mít babičku".

20.07.2018 host (Praha 8,Praha 9,Praha 10)

Pečovatelka hledá Pečovatelka hledá bydlení u babičky či dedečka a ráda nabídne péči. Jsem sama a nemám deti. Chybí mi babička, i máma.

19.07.2018 host (Prostějov)

Hledame hodnou Babicku, i dedecka Hledam pro sve 2 deti hodnou, milou babicku, muze byt i dedecek.Mam holcicku 5 let, a syna 12 let.

18.07.2018 host (Praha 8,Praha 9,Praha 10)

Najdeme babičku a dědu pro naše děti? Inzerát níže se vložil bez označení města. Jsme z Prahy, tedy nelépe Praha 7, 8, 9, ale není úplnou nutností. Těšíme se na odpovědi.

18.07.2018 host ()

Najdeme babičku a dědu pro naše děti? Dobrý den, rádi bychom touto cestou našli hodnou babičku, dědu, prostě hodné a aktivní prarodiče pro chvíle strávené s našimi dětmi. Jedni prarodiče bydlí bohužel daleko a druzí nejeví zájem trávit čas s dětmi, což nás velmi mrzí. Jako malá jsem byla u prarodičů často, na víkendy i prázdniny a mám na to krásné vzpomínky, brávali nás na výlety, užili jsme spoustu šťastných chvil a mrzí mě, že naše děti toto neznají. Máme dva kluky, skoro 4 roky a druhý téměř 1,5 roku. Chybí-li vám vnoučata a máte vážný zájem, ozvěte se prosím. Také můžeme být nápomocni vám, záleží jen na naší domluvě. Těšíme se.

16.07.2018 host (Praha 3)

Hledáme babičku Dobrý den, s mojí tříletou dcerkou bydlíme samy v Praze na Žižkově. Jelikož moji rodiče bydlí více nez 200 km daleko, chybí nám babička. Hledáme proto hodnou paní, která má dostatek energie a času na občasné hlídání a ráda by trávila čas s kouzelnou malou princeznou. Těšíme se!

  1  2  3  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Čtvrtek Pátek Sobota
Polojasno
21°C /5°C
Polojasno
21°C /8°C
Oblačno
15°C /8°C

REKLAMA
Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace