REKLAMA

Seznamte se / Rodina hledá babičku

 

Nenašli jste babičku? Zkuste kategorii Dědeček hledá přátele
  1  2  3  Další ›    Poslední »    
20.05.2018 host (Nymburk,Praha-východ)

Hledá se občasná hlídací babička/dědeček Dobrý den.Hledáme pro šikovná a učenlivá :-) dvojčátka 7 let kluk a holčina ,nahradni babičku-dědečka nebo oba :-). Jsme zijici v rodinnem domku se zahradkou Lysá na Labem,kousek od nádraží. Nepozadujeme zadne domaci prace ci pomoc s uklidem! Chceme jen babicku/dědečka.Lze hlídat u nás,nebo děti dovezeme.Dopravu samosebou proplatime.

18.05.2018 host (Blansko)

Hledám babičku Hledám v Blansku babičku která by ráda přivítala i pomoc v domácnosti, a nevadilo by jí se setkávat Ráda jí vypomohu . A těším se na shledání.

16.05.2018 host (Česká Lípa,Liberec,Semily)

babička kamarádka Přejeme dobrý den, jsme pětičlenná rodina, která má spoustu koníčků, ale i pracovní činnosti a hledá babičku kamarádku /s dědou, není překážka (tím lépe) /, která je kreativní, ráda cestuje, má zdraví selský rozum, poctivá a ze srdcem na pravém místě. Má ráda děti /máme tři-17,9,2 let/ rozmanitost!!! Která by s námi ráda zažívala chvíle radosti i starosti. Rádi bychom vzájemné občasné návštěvy a výpomoci. Moc se těšíme, že se nám ozveš. S úctou a pokorou, děkujeme naše celá rodinka. PS: Máchovo jezero či blízké okolí velice vítáno.

16.05.2018 host (Karviná)

Filipek hledá babičku Hledám babičku nebo dědu. Dobrý den, jsem 6 let starý kluk a hledám babičku/dědu. Budu rád, když si budu moci s vámi hrát a povídat. Prosím, ozvěte se mojí mamince, jsem bez dědečka a tatínka. Proto budeme rádi, když nám do rodiny přibudou další členové. Děkuji za odpověď

14.05.2018 host (Jindřichův Hradec)

Hledám babičku nebo dědu Dobrý den, Hledám babičku s dědou pro sebe i své děti. Budu ráda, když se ozvete..... Chci si vás jako babičku s dědou hýckat Marie

12.05.2018 host (Praha 4)

Hledáme prarodiče Hledáme aktivní babičku/dědečka/prarodiče, kterým chybí vlastní vnoučata, rádi by trávili chvíle s našimi dětmi (holčičky 6 let a necelé 2 roky + miminko v bříšku) a předávali jim moudra starší generace. Bydlíme v Praze 12 Modřanech. Jedny prarodiče máme, ale stále oba pracují a druzí bohužel nemají o děti zájem. Těšíme se, že vás najdeme.

09.05.2018 host (Chrudim,Pardubice,Ústí nad Orli)

Babička pro malou holčičku Hledáme milou a hodnou paní, která by dokázala naší malé dcerce nahradit babičku, kterou nemá. Výpomoc z naší strany samozřejmostí.

08.05.2018 Martina Martina (Blansko,Brno-město,Brno-venkov)

Chlapečci hledají hodnou babičku a dědečka Moc bychom si s manželem přáli najít a přijmout do života hodnou babičku a dědečka pro naše dva malé chlapečky, jimž laskavost blízkosti a radostné chvíle prožité s babičkou a dědečkem nesmírně schází. Byli bychom velmi vděčni za každou chvíli, kterou bychom mohli společně prožít s babičkou a dědečkem v radosti, přívětivosti, vzájemném pochopení a obohacení, budeme vděčni za každou radu na zahrádce, o kterou rádi pečujeme a s nadějí vedeme ke krásnému vztahu k půdě i naše chlapečky. Rádi pomůžeme s vstřícností a laskavostí zcela se vším, co je v našich silách.

04.05.2018 host (Pardubice)

Hledám náhradní maminku a dětem babičku Je mi 45 mám 3dcery jedna již je samostaná , 10 a 2 roky. pro sebe hledám náhradní maminku a dětem kamáradku do rodiny. Milujeme pejsky a doma máme 4. Babičko klidně i s dědou najdeme Vás pro nás někde?

03.05.2018 host (Hradec Králové,Jičín,Trutnov)

babička kamarádka Přejeme dobrý den, jsme pětičlenná rodina, která má spoustu koníčků, ale i pracovní činnosti a hledá babičku kamarádku /s dědou, není překážka (tím lépe) /, která je kreativní, ráda cestuje, má zdraví selský rozum, poctivá a ze srdcem na pravém místě. Má ráda děti /máme tři-17,9,2 let/ rozmanitost!!! Která by s námi ráda zažívala chvíle radosti i starostí. Rádi bychom vzájemné občasné návštěvy a výpomoci. Moc se těšíme, že se nám ozveš. S úctou a pokorou, děkujeme naše celá rodinka.

  1  2  3  Další ›    Poslední »    
Předpověď počasí
Úterý Středa Čtvrtek
Dešťové přeháňky
24°C /12°C
Občasné bouřky
24°C /14°C
Dešťové přeháňky
22°C /14°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace