REKLAMA

Seznamte se / Rodina hledá dědečka

 

Nenašli jste dědečka? Zkuste kategorii Babička hledá přátele
  1  2  3  Další ›    
21.05.2019 host (Praha 4)

Hledáme babičku Dobrý den, rádi bychom našli aktivní babičku pro našeho 2,5 letého syna. Bydlíme na Hájích.

02.02.2019 host (Praha 4,Praha 5,Praha 6)

Hledám babičku / dědečka Přejeme hezký den všem, kteří navštívili tyto stránky. Jsme rodina (44 a 55 let) se dvěma dětmi (3,5 a 17 let), a velmi nám schází hodná a laskavá babička, a hodný laskavý dědeček. Rádi bychom v životě našli pro nás a pro naše děti laskavé citové zázemí, které dokáží děti prožít ve vztahu s babičkou a dědečkem. My už, bohužel, rodiče nemáme. Děkujeme všem za odpovědi, rádi odpovíme.

02.02.2019 host (Praha 8,Praha 9,Praha 10)

Hledám babičku / dědečka Přejeme hezký den všem, kteří navštívili tyto stránky. Jsme rodina (44 a 55 let) se dvěma dětmi (3,5 a 17 let), a velmi nám schází hodná a laskavá babička, a hodný laskavý dědeček. Rádi bychom v životě našli pro nás a pro naše děti laskavé citové zázemí, které dokáží děti prožít ve vztahu s babičkou a dědečkem. My už, bohužel, rodiče nemáme. Děkujeme všem za odpovědi, rádi odpovíme.

02.02.2019 host (Praha 1,Praha 2,Praha 3)

Hledám babičku / dědečk Přejeme hezký den všem, kteří navštívili tyto stránky. Jsme rodina (44 a 55 let) se dvěma dětmi (3,5 a 17 let), a velmi nám schází hodná a laskavá babička, a hodný laskavý dědeček. Rádi bychom v životě našli pro nás a pro naše děti laskavé citové zázemí, které dokáží děti prožít ve vztahu s babičkou a dědečkem. My už, bohužel, rodiče nemáme. Děkujeme všem za odpovědi, rádi odpovíme.

07.01.2019 host (Kroměříž,Vsetín,Zlín)

Hledam Jelikoz uz nemam rodice,hledam pro sve deti nahradni prarodice kterym chybi vlastni vnoucata a radi by s mymi detmi travili obcas volny cas a trochu je i rozmazlovali jako by byli jejich vlastní v pripade piste na email nebo sms na mobil 735897342

16.12.2018 host (Blansko,Brno-město,Brno-venkov)

Rodina hledá hodného dědečka Rodina s dvěma malými chlapecky postrádá hodného a laskavého dědečka, který by měl chlapecky rád a věnoval by jim svou pozornost, četl jim pohádky z knížek,maloval si s nimi,hrál pexeso,chodil na procházky,povídal si s nimi a předával jim zkušenosti a moudrost, které muze předavat dětem jen hodny a laskavý dědeček. Maminka chlapecku by byla šťastná, kdyby našla v dědečkovi pro synky zároveň pro sebe laskavého adoptivniho tatínka, ktery ji celý život nesmírně schazi a jehož by si nesmírně vážila a s vdecnosti by prožívala uslechtily vzajemny rodinný vztah.

08.11.2018 host (Praha 5)

Rodina hledá babičku nebo dědečka Dobrý den, jsme 4členná rodina s dětmi 1,5 a 5 let. Bydlíme u Centrálního parku ve Stodůlkách a nemáme tu nikoho jiného. O své rodiče jsme oba přišli. Hledáme vlídného člověka na trávení volného času s dětmi. Za odměnu Vám třeba nakoupíme potraviny. Těšíme se na Vás. Telefon: 725 805 004

04.11.2018 host (Mělník)

Hledám staršího dědečka Hledáme staršího dědečka ,který potřebuje pomoc a je sám.Rádi vypomůžeme v domácnosti,můžeme trávit společné víkendy,dovolené.Ozvěte se.

01.10.2018 host (Praha 3,Praha 8,Praha 9)

Najdeme babičku? Dobrý den, milé babičky! Jsme rodina s roční holčičkou a chybí nám prarodiče. Moji rodiče už nežijí, prarodiče z druhé strany mají bohužel své aktivity, do nichž bohužel nezapadá trávení času s vnučkou. Já sama mám na dětství s prarodiči úžasné vzpomínky a byla bych ráda, kdyby i moje dcera zažila něco podobného - mezigenerační setkávání považuji za velmi obohacující pro obě strany. Budeme moc rádi, když najdeme náhradní babičku, která nakonec třeba bude jako vlastní! Nesháníme hlídání a pomoc, jde nám o společné trávení času, vyprávění, hraní si, zážitky apod. Moc se těšíme na Vaše reakce!

04.08.2018 host (Kolín,Kutná Hora)

Hledáme dědečka Jsme mladá rodina se dvěma krásnými kluky - 4 roky a 15 měsíců a hledáme pro ně dědečka. Babičky máme obě, nevadila by další, ale dědečky nemáme ani jednoho a mužksý vzor se v dnešní době hodí víc než kdy jindy. Takže pokud jste třeba sám, rád byste uvítal občasné návštěvy, učil kluky třeba rybařit,včelařit nebo třeba myslivost, hledáme právě Vás. Budeme se těšit.

  1  2  3  Další ›    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Pondělí Úterý Středa
Dešťové přeháňky
22°C /11°C
slabý déšť
18°C /9°C
Dešťové přeháňky
18°C /9°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace