REKLAMA

Seznamte se / Rodina hledá dědečka

 

Nenašli jste dědečka? Zkuste kategorii Babička hledá přátele
  1  2  3  Další ›    
02.02.2019 host (Praha 4,Praha 5,Praha 6)

Hledám babičku / dědečka Přejeme hezký den všem, kteří navštívili tyto stránky. Jsme rodina (44 a 55 let) se dvěma dětmi (3,5 a 17 let), a velmi nám schází hodná a laskavá babička, a hodný laskavý dědeček. Rádi bychom v životě našli pro nás a pro naše děti laskavé citové zázemí, které dokáží děti prožít ve vztahu s babičkou a dědečkem. My už, bohužel, rodiče nemáme. Děkujeme všem za odpovědi, rádi odpovíme.

02.02.2019 host (Praha 8,Praha 9,Praha 10)

Hledám babičku / dědečka Přejeme hezký den všem, kteří navštívili tyto stránky. Jsme rodina (44 a 55 let) se dvěma dětmi (3,5 a 17 let), a velmi nám schází hodná a laskavá babička, a hodný laskavý dědeček. Rádi bychom v životě našli pro nás a pro naše děti laskavé citové zázemí, které dokáží děti prožít ve vztahu s babičkou a dědečkem. My už, bohužel, rodiče nemáme. Děkujeme všem za odpovědi, rádi odpovíme.

02.02.2019 host (Praha 1,Praha 2,Praha 3)

Hledám babičku / dědečk Přejeme hezký den všem, kteří navštívili tyto stránky. Jsme rodina (44 a 55 let) se dvěma dětmi (3,5 a 17 let), a velmi nám schází hodná a laskavá babička, a hodný laskavý dědeček. Rádi bychom v životě našli pro nás a pro naše děti laskavé citové zázemí, které dokáží děti prožít ve vztahu s babičkou a dědečkem. My už, bohužel, rodiče nemáme. Děkujeme všem za odpovědi, rádi odpovíme.

07.01.2019 host (Kroměříž,Vsetín,Zlín)

Hledam Jelikoz uz nemam rodice,hledam pro sve deti nahradni prarodice kterym chybi vlastni vnoucata a radi by s mymi detmi travili obcas volny cas a trochu je i rozmazlovali jako by byli jejich vlastní v pripade piste na email nebo sms na mobil 735897342

16.12.2018 host (Blansko,Brno-město,Brno-venkov)

Rodina hledá hodného dědečka Rodina s dvěma malými chlapecky postrádá hodného a laskavého dědečka, který by měl chlapecky rád a věnoval by jim svou pozornost, četl jim pohádky z knížek,maloval si s nimi,hrál pexeso,chodil na procházky,povídal si s nimi a předával jim zkušenosti a moudrost, které muze předavat dětem jen hodny a laskavý dědeček. Maminka chlapecku by byla šťastná, kdyby našla v dědečkovi pro synky zároveň pro sebe laskavého adoptivniho tatínka, ktery ji celý život nesmírně schazi a jehož by si nesmírně vážila a s vdecnosti by prožívala uslechtily vzajemny rodinný vztah.

08.11.2018 host (Praha 5)

Rodina hledá babičku nebo dědečka Dobrý den, jsme 4členná rodina s dětmi 1,5 a 5 let. Bydlíme u Centrálního parku ve Stodůlkách a nemáme tu nikoho jiného. O své rodiče jsme oba přišli. Hledáme vlídného člověka na trávení volného času s dětmi. Za odměnu Vám třeba nakoupíme potraviny. Těšíme se na Vás. Telefon: 725 805 004

04.11.2018 host (Mělník)

Hledám staršího dědečka Hledáme staršího dědečka ,který potřebuje pomoc a je sám.Rádi vypomůžeme v domácnosti,můžeme trávit společné víkendy,dovolené.Ozvěte se.

01.10.2018 host (Praha 3,Praha 8,Praha 9)

Najdeme babičku? Dobrý den, milé babičky! Jsme rodina s roční holčičkou a chybí nám prarodiče. Moji rodiče už nežijí, prarodiče z druhé strany mají bohužel své aktivity, do nichž bohužel nezapadá trávení času s vnučkou. Já sama mám na dětství s prarodiči úžasné vzpomínky a byla bych ráda, kdyby i moje dcera zažila něco podobného - mezigenerační setkávání považuji za velmi obohacující pro obě strany. Budeme moc rádi, když najdeme náhradní babičku, která nakonec třeba bude jako vlastní! Nesháníme hlídání a pomoc, jde nám o společné trávení času, vyprávění, hraní si, zážitky apod. Moc se těšíme na Vaše reakce!

04.08.2018 host (Kolín,Kutná Hora)

Hledáme dědečka Jsme mladá rodina se dvěma krásnými kluky - 4 roky a 15 měsíců a hledáme pro ně dědečka. Babičky máme obě, nevadila by další, ale dědečky nemáme ani jednoho a mužksý vzor se v dnešní době hodí víc než kdy jindy. Takže pokud jste třeba sám, rád byste uvítal občasné návštěvy, učil kluky třeba rybařit,včelařit nebo třeba myslivost, hledáme právě Vás. Budeme se těšit.

27.07.2018 host (Praha 9)

hledáme babičku nebo dědečka Touto cestou hledáme babičku nebo dědečka, která nikoho nemá a nemá ani vnoučátka a chtěla by se potěšit a třeba i občas pohlídat 6 kluka, které babička chybí. Nejlépe region Praha 9, ale není podmínkou.Podmínka nekuřačka (jsme nekuřácká rodina) a láska k dětem. Babička mi umřela v loni (synu chybí, stále se po babičce ptá),.Aby syn věděl, že i stáří k životu patří a těšila se s chvilkami s babičkou, tak jako já nyní vzpomínám na krásné chvíle s tou svoji… :srdce: Víte někdo o takové babičce, která je sama a chybí ji vnoučata, stejně jako nám babička? Inzeráty už jsem zkoušela a zatím nic. Budu ráda za kontakt. Předem moc děkuji.

  1  2  3  Další ›    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Neděle Pondělí Úterý
Polojasno
7°C /-5°C
Polojasno
12°C /0°C
Polojasno
13°C /2°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace