REKLAMA

Seznamte se / Babička hledá přátele

 

Nenašli jste babičku? Zkuste kategorii Dědeček hledá přátele
  ‹ Předchozí  1  2  3  4  Další ›    Poslední »    
12.01.2018 host (Praha 2,Praha 3,Praha 7)

kamarádka nebo kamarád Jsem vdova 66 let, kuřačka a hledám někoho s kým si mohu povídat o životě a zasmát se. Více při osobním setkání.

02.01.2018 host (Benešov)

Babička ráda pozná přítele, přítelkyni z Benešova a okolí Žiji v blízkosti Benešova a velmi ráda bych se seznámila s pohodovým člověkem. Občas se sejít, zavolat si, pokud možno i na skypu a třeba i 1x za rok společně cestovat k moři.

21.12.2017 host (Praha 8)

Bude některá seniorka z Prahy na Štědrý den sama? Tím nechci říci, že bychom ho trávily společně. Ale moc ráda bych takovou paní poznala, abychom se mohly scházet, protože zatím se mi vždy ozval někdo, kdo má širokou rodinu a velký okruh přátel. Jsem vdova, nekuřačka a mám pejska.

15.12.2017 Malá Jana (Praha 4,Praha 8,Praha 9)

Hledám kamarádku. Dobrý den, hledám opravdovou kamarádku, jsem nekonfliktní, může být z celé Prahy, nevadí mi kamkoliv dojíždět. Ráda chodím na procházky Prahou, posedět v kavárně či cukrárně. Je mi 60 let. Netoleruji při návštěvách psa, jinak se dokážu přizpůsobit, Jana.

14.12.2017 host (Jablonec nad Nisou)

babicka hleda pratele Ahojky rada poznam nove pratele

14.12.2017 host (Havlíčkův Brod,Jihlava,Žďár nad)

Hledám lék proti samotě... Najdu zde spřízněnou duši, kamaráda-kamaradku?S úsměvem a pozitivně myslící? Je mi 60 pryč nekuřačka,milují přírodu, zvířátka.Ale žádné nemám.Bydlim v menším krásném městečku,blízko řeky Sázavy.Smysl pro pohyb mám!Od všeho něco / kolo, koloběžku, plavání, rekreační turistiku, procházky.V zimě milují saunu,posezení u dobrého čaje,vinka.Jsem nekuřačka.Alko jen mírně, když je s kým.Tesim se na seriózní odezvu! Děkuji a co Silvestr?

05.12.2017 host (Praha 2,Praha 7,Praha 8)

Hledám osamělou paní v Praze Jsem vdova, nekuřačka, ráda bych s někým zašla na malou procházku, na kafčo, na dortík, do bazénu, v létě na výlet, ale hlavně si popovídat, spřátelit se., později se vzájemně navštěvovat. Nemám zájem o dopisování ani o ženy, které nemají díky širší rodině a mnoha kamarádek pochopení, že je člověk sám a trochu omezen zdravotními problémy.

23.11.2017 rathová jana (Praha 3,Praha 6,Praha 8)

přátelství Dobrý den všem v Matičce Praze. Najde se někdo kdo mne provede a seznámí s městem. Mám představu..přijedu-poznám -odjedu. Na revanč nabízím Šumavu, Český Les. Tak čekám a děkuji.

21.11.2017 host (Brno-město)

Hledám kamarádku Jsem starší seniorka vdova z Brna a hledám spolehlivou vrstevnici též z Brna či blízkého okolí.Je mi samotné smutno! Program dle dohody-návstěvy,kratší vycházky,v teplém období bezplatné pobyty v přírodě,výlety,termálky atd.Najde se osamělá kamarádka?

17.11.2017 host (Jablonec nad Nisou,Liberec)

Babička hledá kamaradku-kamarada Kamaradku 61 i vic na prochazky,kavu,vylety

  ‹ Předchozí  1  2  3  4  Další ›    Poslední »    
Předpověď počasí
Pondělí Úterý Středa
Oblačno
-6°C /-11°C
Zataženo
-7°C /-12°C
Oblačno
-6°C /-13°C

REKLAMA
Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace