REKLAMA

Seznamte se / Babička hledá přátele

 

Nenašli jste babičku? Zkuste kategorii Dědeček hledá přátele
  1  2  3  Další ›    Poslední »    
26.05.2019 host (Plzeň-jih,Plzeň-město,Plzeň-sev)

Hledám kamaráda/kamarádku Hledám aktivního kamaráda/kamarádku pro rekreační sport, turistiku, výlety, procházky, divadlo a kulturu.

09.05.2019 host (Praha 1,Praha 5)

hledám kamarádku Nejsem babička, ani se tak necítím, i když mám občas potíže s pohybovým aparátem. Ráda bych našla kamarádku, s kterou bych mohla jít občas na kávu, do kina či do divadla

06.05.2019 host (Nymburk)

Hledám dobrou kamarádku Hledám dobrou kamarádku něco jako sestru. Zemřela mi maminka a najednou mám spoustu času pro sebe. Proto hledám kamarádku, se kterou bychom chodily do kina, divadla, na výlety, vykoupat se, na kávu apod. Také se mužeme vzájemně navštěvovat doma po divadle přespat u sebe. Muj meil je ivon58novi zavináč seznam.cz nebo tel. 730 101 103. Děkuji a budu se těšit. Iva

12.04.2019 host (Semily)

Hledám přátele Dobrý den. Hledám přátele, kteří by rádi prožili volný čas v krásném prostředí Krkonoš za pomoc okolo chalupy. Nic náročného, jsem také důchodkyně. Těším se na Vás.

05.04.2019 host (Praha 4)

Hledám kamaradku Hledám kamarádku na víkendy, výlety, kina i dovolený u more

23.03.2019 host (Plzeň-město,Plzeň-sever,Rokycan)

Najdeme se? Hledám kamaráda kolem 70 let, s aktivním přístupem k životu, se kterým by mi bylo dobře, optimistu, věčného kluka. Vycházky, výlety, cestování, plavání, kolo, běžky, tancování, muzika, divadlo - to jsou moje zájmy. Možná máme některé společné.Těším se. Zdena

05.03.2019 host (Brno-město,Brno-venkov)

Pobyty v přírodě Hledám starší paní-seniorku-bydlící v Brně a okolí,která by přivítala pozvání-občas strávit teplé letní dny také se seniorkou v pěkném,ale hlavně zdravém rekr.prostředí!!Program dle dohody-vycházky,výlety atd.Vše fin.nenákladné.Děkuji za odpověd´.

19.02.2019 host (Praha 7,Praha 8,Praha 9)

Kamarádka - nejraději sever Prahy Známé mám, ale kamarádku ne. Ráda bych zašla na kafčo, na procházku, na výlet, kdybychom si rozuměly, tak se navštěvovaly i doma.Jen nekuřačka tolerující malého pejska.

15.02.2019 host (České Budějovice)

Babička hledá kamarádku /kamaráda Ahoj, hledám pro svojí babičku Olgu kamarádku či kamaráda na společně strávené chvíle. Povídání si u kafíčka, pečení dobrůtek, výlety nebo jen tak luštit křížovky, zkrátka aby měla povyražení, někoho poznala. Bydlí v Borovanech u ČB a je jí 79 let. Nebojte se ozvat. Budu ráda.

11.02.2019 host (Chrudim,Pardubice)

Hledám kamaráda Pro společné výlety, přátelství, pokec hledám přítele. Je mi 65 let, jsem aktivní pejskařka

  1  2  3  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Pondělí Úterý Středa
Dešťové přeháňky
22°C /11°C
slabý déšť
18°C /9°C
Dešťové přeháňky
18°C /9°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace