REKLAMA

Seznamte se / Babička hledá rodinu

 
  ‹ Předchozí  1  2  3  4  5  Další ›    Poslední »    
10.06.2019 Pavel Stefanka (Brno-město)

Garantujeme rychlé vyrízení vaší žádosti o úver. menuji se STEFANKA Pavel. Bydlím v České republice, chci použít toto médium, abych upozornil všechny žadatele o úvěr, aby byli velmi opatrní, protože podvod je všude. Před několika měsíci jsem byl finančně napjatý a kvůli mému zoufalství jsem byl podveden několika online věřiteli. Téměř jsem ztratil naději, že mě můj přítel odkázal na velmi spolehlivého věřitele STEFANKA Pavel, který mi půjčil nezajištěný úvěr ve výši 500 000 Kč po dobu 24 hodin bez stresu. Pokud potřebujete nějaký kredit, kontaktujte ho nyní prostřednictvím e-mailu: pujckyuver101@seznam.cz, používám toto médium pro varování všech žadatelů o úvěr do pekla, které jsem prošel v rukou těch podvodných věřitelů: pujckyuver101@seznam.cz

17.05.2019 host (Praha 7,Praha 8,Praha 9)

Komu chybí vlastní babička v Praze Jsem úplně sama, nejsem zcela zdravá, občas je mi smutno a říkám si, kdyby se se mnou něco stalo nebo kdybych potřebovala pomoci, nikdo tu není. S bytem ani financemi nemám problém. Nenašla by se rodina (jen z Prahy), která nemá vlastní babičku a uvítala by občasnou návštěvu, abychom se mohli na sebe těšit?

16.03.2019 host (Ústí nad Labem)

babička hledá rodinu jsem aktivní babičkou, je mi 60 let a hledám rodinu. které ještě mohu býti babičkou se vším všudy. Je mi smutno, jsem samostatná, ale osamělá. třeba se najde rodinka s dětmi, které babička chybí.

19.02.2019 host (Ostrava-město)

Hledám starší babičku Dobrý den hledám náhradní babičku nad 65 let která se cítí občas sama z okolí OV.

05.02.2019 host (Praha 7,Praha 8,Praha 9)

Hledám osamělou mamku nebo rodinu jen v nejbližším dosahu Kobylis bez vlastních prarodičů. Jsem zatím soběstačná osamělá, babča, které je občas smutno. Nemohu nabídnout hlídání, jen občasná setkání a časem možná hodně lásky, po které toužím i já.

16.01.2019 host (Pardubice)

Hledám dceru Možná naivní představa, které podvědomě věřím... Hledám dceru, kterou už nemám a možná existuje mladá žena - dívka, mezi 25 - 35 lety, která už nemá mamku ani tchyni, má děti a hledá rodinné ukotvení a adoptivní rodiče, ke kterým by jezdila na návštěvu a ráda u nich trávila čas. Jen prosím upřímné reakce a vazba na slušné úrovni. Já pohodová s všeobecným rozhledem a citově založená. Těším se na reakce.

01.01.2019 host (Frýdek-Místek)

vnoučata Rádi bychom poznali rodinu, nebo maminku s malým dítětem, kterému schází babička s dědečkem z Třinecka a okolí. Jsme v důchodovém věku,vlastní vnoučata nemáme a hodně nám schází.

28.12.2018 host (Praha 8,Praha 9)

Najdeme se Babi s dědou hledají rodinu které chybí. Jde nám o občasné návštěvy, společné výlety a hry s dětmi.

13.12.2018 host (Kladno,Praha-západ,Rakovník)

Babička bez vnoučat Jsem 59letá nekuřačka bez vnoučat, vdaná. Jestli hledáte hodnou babičku pro vaší holčičku nebo chlapce, napište. Těším se.

01.12.2018 host ()

Hledám pražskou rodinu nebo osamělou mamku nejraději s předškolákem, kteří nemají vlastní rodiče a měli by trochu lásky pro osamělou babičku, bydlení ani penízenepotřebuji.

  ‹ Předchozí  1  2  3  4  5  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Úterý Středa Čtvrtek
Déšť
25°C /16°C
Dešťové přeháňky
22°C /14°C
Oblačno
22°C /14°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace