REKLAMA

Seznamte se / Babička hledá rodinu

 
  1  2  3  Další ›    Poslední »    
14.02.2018 host (Olomouc)

Hledá se náhradní "babička" Dobrý den, jsme mladá rodina, která hledá babičku pro naši holčičku. Za každou nabídku budeme moc rádi.

10.02.2018 host (Benešov,Praha-východ)

Prarodiče Hledáte pro své dítě/děti babičku a dědu? Jsme z jihovýchodního okraje Prahy, klidně se ozvěte na babi-deda@post.cz

29.01.2018 host (Kladno,Praha-západ,Rakovník)

Nabízíme lásku babičky a dědečka Nemáme žádná vnoučata a moc toužíme po jejich blízkosti. Chceme se s nimi radovat, sevřít je do náručí, těšit se na ně, hrát si s nimi, potěšit je. Jestli je někde holčička nebo chlapec, kteří nemaji babičku a dědu a jsou o toto ochuzeni, ozvěte se. Budeme se těšit z každé odpovědi.

15.01.2018 host (Kladno,Praha-západ)

Babička a děda Jsme manželé ve věku těsně před šedesátkou a chybí nám vnoučata - malá holčička nebo chlapec. Pokud vašim dětem chybí laskavá babička nebo prima děda, napište, budeme moc rádi.

11.01.2018 host (Kladno)

Chybí nám vnoučátko Babička a děda hledají rodinku s miminkem, nebo i rodinu, kde se miminko teprve v blízké době narodi. Jen Kladno a blízké okolí. Moc se na nové vnoučátko těšíme.

10.01.2018 host (Praha 7,Praha 8,Praha 9)

Osamělá babička z Prahy s malým pejskem (děti má rád) hledá osamělou maminku příp. rodinu, bez vlastních prarodičů, která by mi mohla nabídnout trochu lásky. Nemohu nabídnout hlídání, ale uvítám občasné potěšení ze vzájemných návštěv a hezký trvalý vztah pokud možno v dosahu metra C.

31.12.2017 host (Hradec Králové,Jičín,Rychnov na)

Hledám náhradní rodinu. Nabízím svoji láskyplnou náruč i zkušenosti malým dětem, které vlastní babičku postrádají.

19.11.2017 host (Praha-východ)

Babička a děda Hledáte prarofiče pro své děti? Jsme manželé on 51, ona 47. Pokud by jste se rozhodli nám odpovědět nabízíme Vašim dětem hřejivou náruč dědy a babičky, výlety, rozmazlování a vlastně vše co nám poskytli naši prarodiče a proto na ně s láskou vzpomínáme. Bydlíme v bytě na Praze - východ.

05.11.2017 host (Ostrava-město)

Náhradní babička-maminka Nabízím výpomoc mladé mamince . Ostrava a okolí

05.11.2017 host (Ostrava-město)

Náhradní babička-maminka Nabízím osamělé mladé mamince občasnou pomoc ..Ostrava-Dubina a okolí

  1  2  3  Další ›    Poslední »    
Předpověď počasí
Středa Čtvrtek Pátek
Polojasno
2°C /-4°C
Déšť se sněhem
4°C /-1°C
Polojasno
5°C /-1°C

REKLAMA
Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace