REKLAMA

Seznamte se / Babička hledá rodinu

 
  1  2  3  Další ›    Poslední »    
13.12.2018 host (Kladno,Praha-západ,Rakovník)

Babička bez vnoučat Jsem 59letá nekuřačka bez vnoučat, vdaná. Jestli hledáte hodnou babičku pro vaší holčičku nebo chlapce, napište. Těším se.

01.12.2018 host ()

Hledám pražskou rodinu nebo osamělou mamku nejraději s předškolákem, kteří nemají vlastní rodiče a měli by trochu lásky pro osamělou babičku, bydlení ani penízenepotřebuji.

30.11.2018 host (Praha 1,Praha 6,Praha 7)

Osamělou maminku s děckem Ráda bych našla osamělou maminku s děckem, která by přivítala "náhradní rodinné vazby". Postrádám laskavé vztahy, i radost z péče o blízké. Oboustranná vzájemnost. Jsem pohostinná, bez fin. obtíží, po 60l

29.11.2018 host (Beroun,Praha-západ,Příbram)

Babicka Tímto hledam dětičky kterým chybi babicka nejraději od 4 let budu se tesit

23.11.2018 host (Kladno)

Náhradní babička Babička (čerstvě v důchodu) se ráda seznámí s rodinou s miminkem. Ráda pomohu, pohlídám, povozím kočárek. Jen Kladno a blízké okolí. Těším se na vaše odpovědi.

04.11.2018 host (Kladno,Praha-východ,Praha-západ)

Hledám mladú maminku Hledám maminku s malým dítětem, která postřáda babičku. Je mi 47 let a nemám vlastní děti.Odepíšu všem.

29.10.2018 host (Kutná Hora)

Babička hledá rodinu Pokud již nemáte rodiče, jste féroví a přirozeně empatičtí a milí lidé s malými dětmi, mohli bychom se vzájemně obohatit i vypomoci, jsem tu a těším se. Žiju v rodinném domku se zahrádkou a jsem mobilní řidička v mladším babičkovském věku se ❤️ na pravém místě.

27.10.2018 Stinerová Alice (Praha 1,Praha 2,Praha 7)

V Praze opravdu nežijí osamělé ženy? Je chyba ve mně nebo jsou čtenářky fakt nechápavé či prostě reagují na všechno. Inzeruji, že hledám někoho osamělejšího, že nejsem akční ani sportovní typ, nechodím na túry a nebaví mě ani časté návštěvy divadel. Ráda bych na malou procházku, na kafe a prostě si popovídat. Proč mi stále píší ženy a nabízejí túry na horách, chození s hůlkami nebo pravidelné návštěvy kulturních podniků a nebo se rozpisují o své rozvité rodině. To fakt osamělí lidé nejsou?

26.10.2018 host (Olomouc)

Najdu Hledam rodinu na vesnici u ktere bych mohla bydlet.Za to bych pomohla v domacnosti.na zahrade.

26.10.2018 host (Olomouc)

Najdu Hledam rodinu na vesnici u ktere bych mohla bydlet.Za to bych pomohla v domacnosti.na zahrade.

  1  2  3  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Sobota Neděle Pondělí
Oblačno
-2°C /-4°C
Sněhové přeháňky
-2°C /-4°C
Sněhové přeháňky
1°C /-2°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace