REKLAMA

Seznamte se / Babička hledá rodinu

 
  1  2  3  Další ›    Poslední »    
16.01.2019 host (Pardubice)

Hledám dceru Možná naivní představa, které podvědomě věřím... Hledám dceru, kterou už nemám a možná existuje mladá žena - dívka, mezi 25 - 35 lety, která už nemá mamku ani tchyni, má děti a hledá rodinné ukotvení a adoptivní rodiče, ke kterým by jezdila na návštěvu a ráda u nich trávila čas. Jen prosím upřímné reakce a vazba na slušné úrovni. Já pohodová s všeobecným rozhledem a citově založená. Těším se na reakce.

01.01.2019 host (Frýdek-Místek)

vnoučata Rádi bychom poznali rodinu, nebo maminku s malým dítětem, kterému schází babička s dědečkem z Třinecka a okolí. Jsme v důchodovém věku,vlastní vnoučata nemáme a hodně nám schází.

28.12.2018 host (Praha 8,Praha 9)

Najdeme se Babi s dědou hledají rodinu které chybí. Jde nám o občasné návštěvy, společné výlety a hry s dětmi.

13.12.2018 host (Kladno,Praha-západ,Rakovník)

Babička bez vnoučat Jsem 59letá nekuřačka bez vnoučat, vdaná. Jestli hledáte hodnou babičku pro vaší holčičku nebo chlapce, napište. Těším se.

01.12.2018 host ()

Hledám pražskou rodinu nebo osamělou mamku nejraději s předškolákem, kteří nemají vlastní rodiče a měli by trochu lásky pro osamělou babičku, bydlení ani penízenepotřebuji.

30.11.2018 host (Praha 1,Praha 6,Praha 7)

Osamělou maminku s děckem Ráda bych našla osamělou maminku s děckem, která by přivítala "náhradní rodinné vazby". Postrádám laskavé vztahy, i radost z péče o blízké. Oboustranná vzájemnost. Jsem pohostinná, bez fin. obtíží, po 60l

29.11.2018 host (Beroun,Praha-západ,Příbram)

Babicka Tímto hledam dětičky kterým chybi babicka nejraději od 4 let budu se tesit

23.11.2018 host (Kladno)

Náhradní babička Babička (čerstvě v důchodu) se ráda seznámí s rodinou s miminkem. Ráda pomohu, pohlídám, povozím kočárek. Jen Kladno a blízké okolí. Těším se na vaše odpovědi.

04.11.2018 host (Kladno,Praha-východ,Praha-západ)

Hledám mladú maminku Hledám maminku s malým dítětem, která postřáda babičku. Je mi 47 let a nemám vlastní děti.Odepíšu všem.

29.10.2018 host (Kutná Hora)

Babička hledá rodinu Pokud již nemáte rodiče, jste féroví a přirozeně empatičtí a milí lidé s malými dětmi, mohli bychom se vzájemně obohatit i vypomoci, jsem tu a těším se. Žiju v rodinném domku se zahrádkou a jsem mobilní řidička v mladším babičkovském věku se ❤️ na pravém místě.

  1  2  3  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Pondělí Úterý Středa
Polojasno
-1°C /-7°C
Polojasno
0°C /-8°C
Oblačno
0°C /-5°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace