REKLAMA

Seznamte se / Babička hledá rodinu

 
  1  2  3  Další ›    Poslední »    
08.05.2018 Simonova Anna (Praha-východ)

Náhradní babicka Hledá rodinu s malým dítětem, které chybí babička. Jsem z Nehvizd a uvítám rodinu přímo z Nehvizd, případně rodinu, která bydlí na trase metra B. Osobní kontakt napoví.

29.04.2018 host (Beroun,Kladno,Praha-západ)

Babička a děda Jsme babička a děda zatím bez vnoučátek, ale s otevřenou náručí třeba právě pro vaši holčičku nebo chlapečka. Máte-li zájem rozšířit vaši rodinu o novou babičku a dědečka, napište.

19.04.2018 host (Brno-město,Brno-venkov,Břeclav)

Přátelství Pár z JM,je nám nad 50,nabízíme tímto přátelství rodině nebo mamince s dětmi.Bydlíme v RD se zahradou a potěší nás "náhradní vnoučátka"

31.03.2018 William Julia (Benešov,Beroun,Kladno)

julia Love

14.02.2018 host (Olomouc)

Hledá se náhradní "babička" Dobrý den, jsme mladá rodina, která hledá babičku pro naši holčičku. Za každou nabídku budeme moc rádi.

29.01.2018 host (Kladno,Praha-západ,Rakovník)

Nabízíme lásku babičky a dědečka Nemáme žádná vnoučata a moc toužíme po jejich blízkosti. Chceme se s nimi radovat, sevřít je do náručí, těšit se na ně, hrát si s nimi, potěšit je. Jestli je někde holčička nebo chlapec, kteří nemaji babičku a dědu a jsou o toto ochuzeni, ozvěte se. Budeme se těšit z každé odpovědi.

15.01.2018 host (Kladno,Praha-západ)

Babička a děda Jsme manželé ve věku těsně před šedesátkou a chybí nám vnoučata - malá holčička nebo chlapec. Pokud vašim dětem chybí laskavá babička nebo prima děda, napište, budeme moc rádi.

11.01.2018 host (Kladno)

Chybí nám vnoučátko Babička a děda hledají rodinku s miminkem, nebo i rodinu, kde se miminko teprve v blízké době narodi. Jen Kladno a blízké okolí. Moc se na nové vnoučátko těšíme.

10.01.2018 host (Praha 7,Praha 8,Praha 9)

Osamělá babička z Prahy s malým pejskem (děti má rád) hledá osamělou maminku příp. rodinu, bez vlastních prarodičů, která by mi mohla nabídnout trochu lásky. Nemohu nabídnout hlídání, ale uvítám občasné potěšení ze vzájemných návštěv a hezký trvalý vztah pokud možno v dosahu metra C.

31.12.2017 host (Hradec Králové,Jičín,Rychnov na)

Hledám náhradní rodinu. Nabízím svoji láskyplnou náruč i zkušenosti malým dětem, které vlastní babičku postrádají.

  1  2  3  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Středa Čtvrtek Pátek
Polojasno
15°C /2°C
Polojasno
20°C /5°C
Polojasno
21°C /8°C

REKLAMA
Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace