REKLAMA

Seznamte se / Babička hledá rodinu

 
  1  2  3  Další ›    Poslední »    
17.08.2018 host (Praha 6)

On hľadá ji Hľadám starší páni na vážny vzťah a má rada hračky a rada sa našli bez nároku a ja mám rád všetko len vážne ďakujem.nevadi ani by.piste 608043142 len praha

08.08.2018 host (Kladno)

Chybí vám babička? Ráda budu pro vaše děti náhradní babičkou. Malé děti mám moc ráda a vnoučátka mi chybí. Jen Kladno a blízké okolí. Těším se.

22.06.2018 host (Praha 4)

Babka s vnučkou spod Tatier Hľadáme si podobnú rodinku, akú tvorím s mojou 11-ročnou vnučkou. Helena,Poprad

18.06.2018 host (Chrudim,Pardubice)

hledám vnoučátka Jsem z Pardubic a ráda bych poznala rodinu, které schází babička s dědečkem. Je mi 60let a ráda bych volné chvíle trávila s vnoučátky, které nemám.

16.06.2018 host (Olomouc,Šumperk)

Nabízím i očekávám to,co mi život vzal... Jsem jemnocitná, vnímavá žena v důchodu nekuřačka.Neprizni osudu jsem zůstala sama a ráda bych tu našla osamělou maminku,nebo tatinka s 1 nebo dvěma dětmi od 5 let.Jen bez cigaret, kteří mají rádi přírodu a plavání,jako já...Ve znamení Vodnáře,Váhy, Blíženci,Střelec,Rak..Při vzájemném respektu, úctě a sympatií budu ráda babičkou,kamarádkou,nebo víc,než si myslíš...Třeba Té adoptují jako dceru,nebo syna!Nic není nemožné,jen se najít a vážit si láskyplného oboustranného přístupu a nového začátku a rodiny.Pripadne dědictví po mě je možné...Prosím napište mi upřímně Vás příběh,nezklame!Jen seriózně, vážně a budu se moc těšit!Ale žádné spekulace a dluhy z Vaší strany nehledám!Nechci problém,chci obohatit Váš i svůj osud,život!Předem moc děkuji,uveďte prosím v odpovědi Váš meil,nebo tel.Dekuji moc!S úctou Vaše babi 60+. Více příště, krásné letní dny, plně radosti a třeba brzy na viděnou?

16.06.2018 host (Prostějov)

vnoučátka Hledám rodinu,nebo maminu s dítětem na občasné pohlídání,mohu se s dítětem učit, hrát si,rozvíjet jeho osobnost a udělat radost jemu /jeho rodině/ i sobě. Prostějov a okolí.

25.05.2018 host (Brno-venkov)

hledáme babičku Najde se milá, hodná babička, která by pohlídala naši roční dceru... babičky máme ale jedna daleko a druhá v práci. Děkuji za odpovědi budeme se těšit. Petra a Míša

24.05.2018 host (Děčín,Teplice,Ústí nad Labem)

Babička hleda vnoucatka Babička i s dědečkem hledají to co postrádají vnoucatka od 3 let nabízíme velkou lasku vnoucatkum které nám chybi

11.05.2018 Simonova Anna (Praha-východ)

Babicka Dobrý den, ráda bych oslovila rodinu s dětmi, které bych nahradila chybějící babičku. Můžu nabidnout rodinné zázemí v domečku kousek za Prahou. Věřím, že se najdeme a děkuji předem za odpověď.

08.05.2018 Simonova Anna (Praha-východ)

Náhradní babicka Hledá rodinu s malým dítětem, které chybí babička. Jsem z Nehvizd a uvítám rodinu přímo z Nehvizd, případně rodinu, která bydlí na trase metra B. Osobní kontakt napoví.

  1  2  3  Další ›    Poslední »    
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Pondělí Úterý Středa
Polojasno
30°C /17°C
Polojasno
30°C /16°C
Polojasno
30°C /17°C

REKLAMA
Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace