REKLAMA

Pomocná ruka v běžném životě doma? Pečovatelská služba.


Pečovatelé pomáhají seniorům v jejich domovech s běžnými denními věcmi – při podávání jídla, při osobní hygieně, zajišťují donášky nebo dovážky obědů, pomáhají v domácnosti (úklid, nákup, praní a žehlení prádla, atd.) nebo seniory doprovázejí k lékaři či na kulturní akce. 

Pečovatelé zpravidla docházejí ke klientům domů pravidelně a ve smluvený čas. Pokud v místě bydliště pečovatelská služba funguje pouze omezeně, je vhodné ji doplnit (zkombinovat) s tzv. osobní asistencí.

 

Kolik stojí: Maximální cena je podle zákona 120 Kč/hod. Platí se čas, který senior opravdu využil, např. pomoc při 30minutové koupeli stojí 60 Kč. Cena může být i nižší, stanovuje ji konkrétní poskytovatel služby.

 

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Čtvrtek Pátek Sobota
Polojasno
24°C /13°C
Polojasno
27°C /14°C
Polojasno
29°C /15°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace