REKLAMA

Snazší pohyb doma i venku? Půjčovny kompenzačních pomůcek.


Kompenzačních pomůcek je celá řada a mohou hodně zlepšit kvalitu života seniora i jeho blízkých při zhoršujícím se zdravotním stavu nebo například při rehabilitaci. Pomůcek je celá řada a vyplatí se znát jejich kompletní nabídku. Jde například o hole, chodítka, polohovací lůžka, klozetová křesla, vozíky, nástavce na WC a vany, berle, molitanové matrace k lůžku a další. 

Každý druh má několik typů a provedení, které se liší kvalitou, používáním i cenou. Při zapůjčení máte možnost vyzkoušet si pomůcku doma – zjistíte, jestli se s ní vejdete do dveří, jestli odpovídá typu vany nebo toalety apod. Po odzkoušení je možné si nechat pomůcky předepsat ošetřujícím lékařem.

 

Kolik stojí: Od několika desítek korun (podložní mísy, vycházkové hole) až po tisíce (vozíky, kamerové lupy apod.) za jeden měsíc.

 

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Neděle Pondělí Úterý
Sněhové přeháňky
-2°C /-5°C
Zataženo
0°C /-3°C
Polojasno
2°C /-3°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace