REKLAMA

Je tu nový portál pro podávání petic: jednodušší a transparentnější


Uvažujete o podání petice k Evropskému parlamentu? Práci vám usnadní čerstvě spuštěný nový webový portál. Umožní vám nejen podat svou vlastní petici, ale i vyhledávat petice ostatních občanů, připojovat k nim svůj podpis a sledovat jejich vývoj. Celý proces tak bude mnohem jednodušší a transparentnější. Přesvědčte se.


Petici může podat každý občan Evropské unie, a to ve formě žádosti, stížnosti, anebo připomínky k uplatňování práva EU, nebo jako výzvu Evropskému parlamentu, aby přijala stanovisko k určité věci. S novým portálem bude podání petice snadnější.

Nový portál přináší více interaktivity. Kromě podání vlastní petice můžete připojit svůj podpis k už existující petici někoho jiného, prohledávat před podáním své petice rejstřík probíhajících petic, abyste mohli spojit síly s ostatními a vyhnout se duplikaci, nebo sledovat vývoj vybraných petic.Klikněte na nový portál pro předkládání petic Evropskému parlamentu.Zdroj: europa.eu
(Publikováno 1. prosince 2014)

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Sobota Neděle Pondělí
Polojasno
3°C /-4°C
Polojasno
8°C /0°C
Polojasno
9°C /1°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace