REKLAMA

SOUTĚŽ: Staňte se hostujícím fotografem Evropského parlamentu!


Díváte se rádi na svět přes objektiv fotoaparátu? Chcete svou fotku vidět na našich webových stránkách? Pak si nenechte ujít příležitost zúčastnit se soutěže Evropského parlamentu o hostujícího fotografa. Ode dneška až do květnových voleb do Evropského parlamentu bude oznámeno každý měsíc jedno téma, ke kterému můžete poslat fotografii, a vítěznou fotografie bude zveřejněna. Celkového vítěze pozve Evropský parlament v červenci na návštěvu do Štrasburku, kde bude mít možnost nafotit reportáž o nově zvoleném Evropském parlamentu.

 Jak se zúčastnit?

Projekt “Hostující fotograf 2014” začíná 10. ledna. Soutěžící fotografii spolu s přihláškou posílejte emailem. Prvním tématem je “emise z automobilů a dodávek”. Fotografie k tomuto tématu můžete posílat do půlnoci 29. ledna. Vítěze lednového kola oznámíme během prvního únorového týdne a vítězná fotografie bude ilustrovat článek týkající se daného tématu.

O co a jak se soutěží?

Ze zaslaných fotografií vybere redakční výbor 10 nejlepších ke každému tématu a jedna z nich se stane nejlepší fotografií kola. Tím se automaticky zařazuje do soutěže o cenu poroty. Zároveň 10 vybraných fotografií každého kola zveřejníme na našich stránkách na sociálních sítích, kde bude mít veřejnost možnost hlasovat pro svého favorita. Fotografie s největším počtem “lajků” nebo hlasů získá cenu veřejnosti.

Vítěze ceny poroty i vítěze ceny veřejnosti pozveme i s jejich fotoaparáty do červencového Štrasburku na první zasedání Evropského parlamentu, který vzejde z květnových voleb. A samozřejmě jim umožníme nafotit z této události svou vlastní reportáž.

Chcete to zkusit?

Zaujala vás naše soutěž? Pošlete do 29. ledna svoji fotku s přihláškou na adresu webcom-flickr@europarl.europa.eu. Pravidla a podrobnosti k autorským právům a technickým parametrům fotografii najdete v odkazech.

Přejeme ostré oko a hodně štěstí.

PŘIHLÁŠKA

PRAVIDLA

STRÁNKY SOUTĚŽE

Zdroj: europarl.europa.eu
(Publikováno 17. ledna 2014)

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Neděle Pondělí Úterý
Sněhové přeháňky
-2°C /-5°C
Zataženo
0°C /-3°C
Polojasno
2°C /-3°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace