REKLAMA

Zdraví mozku - příručka pro pacienty s roztroušenou sklerózou

 

Příručka poskytuje pacientům s roztroušenou sklerózou základní informace o tom, jak mohou maximálně přispět ke zdraví svého mozku, např. udržováním správného životního stylu, jak důležitá je rychlá diagnóza pro zahájení včasné léčby, jak sledovat aktivitu nemoci za účelem kontroly účinnosti léčby či co může pacient požadovat od svého lékaře pro dosažení nejvýše dostupného standardu péče.

 

Úkolem příručky je pomoci pacientům, aby nad onemocněním převzali kontrolu a aktivně se podíleli na udržení zdraví svého mozku.

 

Brožura je ke stažení na stránkách Nadace Jakuba Voráčka.

 

Autorem příručky je mezinárodní tým odborníků na problémy pacientů s roztroušenou sklerózou, který zahrnuje jak pacienty s RS, tak zástupce sdružení pacientů, lékaře, výzkumné pracovníky, odborné sestry a ekonomy zdravotní péče. Vydáno ve spolupráci eReS týmu ČR a společnosti Roche s.r.o..

 

Foto: Pixabay

 

 

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Neděle Pondělí Úterý
Oblačno
10°C /6°C
Zataženo
8°C /5°C
Zataženo
10°C /5°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace