REKLAMA

Road trip jako recept proti rakovině

 

Norma Bauerschmidt z amerického Michiganu se o nádoru v těle dozvěděla předloni v létě, když jí bylo 90 let. Ve stejné nemocnici, kde dva dny předtím umřel její manžel. Lékaři navrhovali standardní léčebný postup, tedy chirurgický zákrok, ozařování a chemoterapii. Paní Norma ale přišla s jiným plánem. "Vyrážím na cestu," prohlásila podle článku, který o Normě vyšel v britském Guardianu.

 

Následujících 14 měsíců strávila se svým synem Timem, jeho ženou Ramie a pudlem Ringem v karavanu na cestě napříč Amerikou. Projeli 32 států a najeli 13 tisíc mil. Norma poprvé v životě ochutnala ústřice, gin s tonikem nebo marihuanu. Proletěla se balónem, svezla se na kladce po laně a vystřídala deset kadeřníků.

 

Pokračování článku najdete ZDE.

 

Jiří Nádoba

 

Převzato z www.respekt.cz (Publikováno se svolením vydavatele 15. května 2017)

 

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Úterý Středa Čtvrtek
Občasné bouřky
30°C /18°C
Oblačno
31°C /17°C
Polojasno
31°C /18°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace