REKLAMA

Z prasklé skořápky 20. století se zrodil podivný tvor


Slovenské volby přinesly zánik politiky, která si říká standardní

Je to divný pocit, když vidíte, jak praská skořápka a ven se dere jakýsi tvor potažený slizem, jenž na vás vyráží neartikulované zvuky. Tento pocit jsem zažil v den slovenských voleb a od té doby každým dalším dnem sílí. A pořád nevím, zda se z toho ječícího tvora vyklube jen ošklivé kuře, anebo masožravá potvora z Jurského parku.

Vím jen to, že zpátky do skořápky už se nevrátí, byť někteří slovenští politici v to věří anebo mají v plánu ho tam zpátky narvat i násilím. Říkají si představitelé „standardních“ stran a plánují společně sestavit vládu coby jakousi kruhovou obranu proti těm „nestandardním“, které nemají stranické struktury a vznikají na smetišti sociálních sítí.

...
Pokračování článku naleznete ZDE.


Martin M. Šimečka

Převzato z www.respekt.cz
(Publikováno se svolením vydavatele 14. března 2016)

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Pátek Sobota Neděle
Dešťové přeháňky
8°C /5°C
Polojasno
6°C /-1°C
Polojasno
8°C /0°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace