REKLAMA

Kus Arménské duše " PIECE OF ARMENIAN SOUL"

Publikováno dne 30.5.2018

S fotografováním začal Josef Bosák v roce 2003, kdy se z počátku v námětu fotografování "hledal". V roce 2007 navštívil zakavkazskou zemi Arménii a ta ho natolik okouzlila, že jeho další cesty vedly do těchto míst a také mu dala směr do jeho další fotografické činnosti.

Začal se zaměřovat na zachycení podoby člověka a sociální reportáže. V průběhu 3 let několikrát navštívil karabažskou nemocnici, kde vzniklo mnoho fotografií, které jsou natolik emočně silné, že na mezinárodních fotografických soutěžích a salónech zaujaly porotu a byly velice úspěšně hodnoceny. Díky těmto a jiným fotografiím z těchto lokalit získal od mezinárodní fotografické organizace mezinárodní titul AFIAP a EFIAF. Do Arménie a Náhorního Karabachu se úplně zamiloval a každoročně je navštěvuje. Nachází zde klid, mír a pokoru.

Kus Arménské duše " PIECE OF ARMENIAN SOUL" je výstava, která zachycuje malý kousek toho, co na svých cestách prožívá. Při jeho nedávné návštěvě Arménie, se stal očitým svědkem sametové revoluce v, ve které zvítězila opozice. Do čela parlamentu se postavil vůdce protivládních protestů Nikol Pašinjan.

Výstava se koná v termínu 13.6. – 12.8. v Czech Photo Centre (Seydlerova 2835/4, 158 00 Stodůlky - Praha 13).

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Úterý Středa Čtvrtek
Občasné bouřky
30°C /18°C
Oblačno
31°C /17°C
Polojasno
31°C /18°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace