REKLAMA

Czech Photo Centre žije přírodou

 

Pilotní výstava: CZECH NATURE PHOTO

Nejlepší čeští fotografové, kteří se věnují živé přírodě budou vystavovat své nejlepší snímky. Mezi autory jsou držitelé celé řady domácích i zahraničních ocenění - Petr Bambousek, Michal Krause, Dan Materna, Ondřej Prosický, Rostislav Stach a Václav Šilha. Po celou dobu výstavy bude Czech Photo Centre žít přírodou. Součástí doprovodného programu budou komentované prohlídky pro školy, autorské čtení z knih o přírodě pro děti a série autorských prezentací pro veřejnost.

 

V měsíci dubnu se můžete těšit:

10. dubna (18:00): Václav Šilha - Antarktida – k branám ráje

20. dubna (18:00): Ondřej Prosický - Medvědi lední na Špicberkách

 

TRVÁNÍ VÝSTAVY: 4. 3. – 14. 5. 2017

KDE: v Czech Photo Centre Na Zlatě 1, 158 00 Praha 5 − Stodůlky /přímo u stanice metra Nové Butovice, výstup z metra směr poliklinika Lípa / vstupné 50 Kč /30 Kč

informace: www.czechpressphoto.cz, cp@czechpressphoto.cz, +420 608 875 556

 

VÁCLAV ŠILHA – ANTARKTIDA – autorská prezentace

V rámci výstavy Czech Nature Photo můžete přijít objevit jeden z posledních nedotčených koutů naší planety, kterým vás provede fotograf a cestovatel Václav Šilha. Název věčně zmrzlého kontinentu pochází z řečtiny a výraz Antarktis poprvé použil v roce 1840 američan Ch.Wilkins, který zde během své výpravy prozkoumal 3000 km pobřeží. Volně jej lze přeložit jako „naproti Arktidě“ nebo naproti severu.

 

ONDŘEJ PROSICKÝ - MEDVĚDI LEDNÍ NA ŠPICBERKÁCH

Existuje místo, kde se i přes množící se zprávy o globálním oteplování daří medvědům ledním. Tím místem jsou Špicberky a o cestování a fotografování těchto krásných šelem přijde pohovořit Ondřej Prosický v rámci doprovodného programu výstavy Czech Nature Photo.
>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Sobota Neděle Pondělí
Polojasno
3°C /-4°C
Polojasno
8°C /0°C
Polojasno
9°C /1°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace