REKLAMA

Volná vstupenka na veletrh FOR GARDEN ke stažení pouze dnes!

 

Praha, 21. 3. 2017 - Pro návštěvníky mezinárodního veletrhu zahradní architektury, nábytku, zahradní techniky a zeleně, který se uskuteční od čtvrtka 23. března do neděle 26. března, je připravený jedinečný doprovodný program. Na speciálním workshopu se vlastníci půdy dozvědí, jak svůj majetek ochránit před ztrátou hodnoty, malí i velcí se mohou přijít podívat na model zahradní železnice, výstavu fotografií a soch, nebo se zapojit do soutěže v lukostřelbě.

 

Veletrh FOR GARDEN nabídne kromě zajímavých expozic nabitý doprovodný program. Pro malé i velké návštěvníky je nachystaný propracovaný model zahradní železnice. Na dokonalé zmenšenině pana Josefa Vítovského se třemi tunely a šesti mosty, která je vyrobená z čistě přírodních materiálů, mohou jezdit i dva vlaky.

 

Pro ty, kteří rádi soutěží, je připravená soutěž v zahradní lukostřelbě od společnosti Lusien s. r. o. Soutěžit se bude po celou dobu veletrhu ve dvou věkových kategoriích, a to do patnácti let a nad patnáct let.

 

Výstava afrických soch bude k vidění v Hale 1. Tmavě lesklé sochy z hladce, které vytesali umělci v sochařské komunitě Tengenenge v africkém Zimbabwe, jistě zaujmou. Výstava velkoformátových fotografií nabídne nejpozoruhodnější stromy v České republice i Strom roku 2016 – Lípu na Lipce.

 

Pro vlastníky zemědělské půdy je připravený workshop s názvem „Zapněte monitor půdy“. Tým Ekodomov poradí majitelům, jakým způsobem zabránit tomu, aby jejich půda každoročně erodovala a ztrácela tak svou hodnotu.

 

Spolu s veletrhem FOR GARDEN bude v areálu k vidění kompletní přehlídka oboru bydlení na souběžně probíhajících veletrzích FOR HABITAT, FOR FURNITURE, DESIGN SHAKER a BYDLENÍ, nové projekty.

 

Přivítejte s námi příchod jara na veletrhu FOR GARDEN, který začíná v PVA EXPO PRAHA již za dva dny. Pouze DNES pro vás a vaše blízké máme ke stažení VOLNOU vstupenku ZDE.

 

 

 

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Sobota Neděle Pondělí
Polojasno
3°C /-4°C
Polojasno
8°C /0°C
Polojasno
9°C /1°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace